Rozszerzone Naczynka - Krem do ciała i nóg

Producent: Ava Laboratorium

Stara Cena: 17,90 zł


13,90 zł

Uwaga: Ostatnia sztuka!

Cera naczynkowa jest najczęściej cienka i delikatna, jej naczynka krwionośne nie są tak elastyczne jak powinny. Łatwo się rozszerzają pod wpływem ostrego słońca, silnego wiatru czy mrozu i nie zawsze obkurczają. Pajączki widoczne na skó rze mogą wystąpić w każdym wieku, jednak nasila się to wraz ze zmniejszającą się ilością produkowanego kolagenu i pogorszeniem mikrokrążenia. Rozszerzone naczynka mogą powstać bez względu na typ cery, ale najbardziej narażona na tą dolegliwość jest skó ra delikatna i wrażliwa. Taka cera wymaga szczegó lnej pielęgnacji.
 
Kosmetyki do pielęgnacji cery naczynkowej przygotowane zostały na bazie naturalnych wyciągó w z perełkowca japońskiego, bogatego w rutynę, wyciągó w z kasztanowca, cyprysu i lipy.
Produkty te uzyskały wysoką ocenę podczas badań aplikacyjnych ze względu na dużą skuteczność działania.
 
 
Krem skutecznie zmniejsza zmiany naczyniowe na skó rze ciała, głó wnie nó g. Poprawia elastyczność i wytrzymałość naczyń krwionośnych. Wzmacnia napięcie naczyń żylnych. Rozszerzone naczynka ulegają zwężeniu przez co skó ra staje się jaśniejsza. Krem wykazuje ró wnież właściwości przeciwzapalne i ściągające.

Opinie naszych klientów

Klienci wybrali również