Manicure Semilac – świeża stylizacja Maniway.

455 Wyświetleń

W ostatnim artykule przedstawiliśmy Wam najnowsze wiosenne trendy. Wśród nich znalazły się dzikie wzory zwierzęce, które są wykorzystywane coraz chętniej przez profesjonalne manicurzystki. Wiosna to w końcu najlepszy czas na wdrażanie nowych, odważnych zmian. Wszystko budzi się do życia, a my nie powinniśmy zostawać w tyle. Manicure Semilac to zarówno elegancja jak i odwaga. Jeśli szukamy więc czegoś bardziej eleganckiego – przedstawiamy Wam nowy trend, czyli Maniway. Czym się charakteryzuje i jak go wykonać?

 

1. Maniway – czym jest i jak się prezentuje?

 

Maniway to jeden z najnowszych, wiosennych trendów wśród lakierów hybrydowych. Głównym elementem tej stylizacji jest wyróżniający się na tle lakieru pasek, poprowadzony przez środek paznokcia. Możliwości mamy mnóstwo. Maniway może być zarówno elegancką formą wyrazu jak i podkreśleniem zadziorności i temperamentu posiadaczki tej stylizacji. Wszystko zależy wyłącznie od naszych wymagań i oczekiwań. To idealna propozycja zarówno dla bizneswoman, stawiających na elegancję i szyk, jak i kobiet, które oczekują nieco więcej od swojego codziennego manicure.

 

Bardziej eleganckie kolory, które możemy zastosować do wykonania tej stylizacji to na przykład 221 Smoky Beige, czy 200 Old Pink. Seria Business Line sprawdzi się znakomicie.

Jeżeli poszukujemy czegoś bardziej szalonego, to doskonałym pomysłem będzie wykorzystanie takich kolorów jak 020 Green Glass, czy 258 Platinum Intense Pink.

 

 

 

2. Czy Maniway to styl trudny do wykonania?

 

Wymaga nieco precyzji, zwłaszcza wykonanie dwóch, równoległych do siebie linii. Samo wypełnienie zależy wyłącznie od nas. Lakiery hybrydowe Semilac oferują szeroką gamę kolorów. Na pewno znajdziemy coś dla siebie. Możemy również pokusić się o ciekawe wzory, czy elementy przyrody. Ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia i umiejętności. Jeśli dopiero zaczynamy swoją przygodę z manicure Semilac – nie bójmy się eksperymentować.

 

Tak samo jak w przypadku każdej stylizacji, ogromne znaczenie ma jakość wykonania, dlatego polecamy Wam zaopatrzyć się w oryginalne akcesoria do manicure Semilac. Dzięki nim Wasze zabiegi kosmetyczne staną się przyjemniejsze, precyzyjniejsze i łatwiejsze, a efekty bardziej długotrwałe.

Napisano w: Lakiery hybrydowe
xD