Manicure Semilac - styl 2Mani.

353 Wyświetleń

Lakiery hybrydowe Semilac pozwalają upiększyć nasze paznokcie na wiele różnych sposobów. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia i styl, który chcemy uzyskać. Kontynuując serię wiosennych artykułów, mówiących o najnowszych trendach w manicure Semilac, przedstawiam 2Mani. Jeden manicure, dwa wzory – to hasło przewodnie wyżej wymienionego stylu. Czy warto się nią zainteresować? Uważamy, że jak najbardziej.

1. Dlaczego warto spróbować stylu 2Mani?

2Mani jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które nie potrafią zdecydowanie się tylko na jedną stylizację. Jeżeli malując paznokcie oczarują Cię dwa kolory, bądź wzory, nie ma się czym martwić. Ten styl stworzony jest właśnie dla Ciebie. 2Mani odważnie łączy w sobie dwa wzory i różne kolory w jedną, wysmakowaną całość. Wiosna jest pełna kolorów i barw. Warto zadbać o to, aby nasza dłoń przywitała wiosnę równie ciepło i odważnie.

 

 

 

2. Na czym oprzeć manicure Semilac w stylu 2Mani?

 

Kluczowym elementem są dwa różne wzory. Świetnym połączeniem są paski i kwiaty, które wykonane odpowiednio, potrafią świetnie się dopełnić. Bardzo modne stają się ekstrawaganckie, nieprzewidywalne łączenia, które podbijają światową modę manicure. Nie bój się eksperymentować i puścić wodzę własnej fantazji.

 

Wiosna to idealny czas na tego typu eksperymenty. Lakiery hybrydowe Semilac posiadają w swojej gamie mnóstwo różnych barw i odcieni. Dzięki temu będziesz w stanie bez problemu dobrać odpowiedni lakier dla swojej wymarzonej stylizacji.

 

3. Czy styl 2Mani musi być skomplikowany?

 

To Ty ustalasz zasady swojej stylizacji. Podstawowym elementem są dwa różne wzory i łączenie kilku kolorów. Ich dobór zależy wyłącznie od Ciebie a stopień skomplikowania stylizacji wcale nie musi być zbyt wysoki. Jeżeli preferujesz eleganckie rozwiązania, warto postawić na bardziej stonowane barwy z serii Semilac Business Line, na przykład 202 Gray Brown, które dopełnimy wspaniałymi wzorami na jednym, lub kilku paznokciach.

 

Manicure to przede wszystkim pomysł i ciekawe wykonanie. Każda stylizacja powinna pasować do naszego stylu i okazji. Zapraszamy Was do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Na pewno znajdziecie tam wiele ciekawych inspiracji.

xD