Najnowsze Wiadomości - Topdrogeria

Lakiery hybrydowe Semilac - Manitiul.

1070 Views

Bez względu na porę roku, pogodę, czy nastrój, bywają okazję i wydarzenia, na których elegancja gra pierwsze skrzypce. Manicure Semilac pozwala nam na zdobienie paznokci bez ograniczeń. Jeżeli szykujemy się więc na romantyczną kolację w drogiej restauracji, wybieramy się do teatru, czy spotyka nas inna okoliczność, która wymaga od nas jak największej dozy elegancji - mamy dla Was styl idealny. Manitiul, ponieważ to o nim będziemy dzisiaj pisać, to styl, który charakteryzuje się pięknym i klasycznym, koronkowym zdobieniem.

Jak wykonać zdobienie Manitiul?

Jak w przypadku każdej stylizacji, podstawą jest odpowiednie przygotowanie paznokcia. Należy wyciąć, lub odsunąć skórki, a także dokładnie oczyścić i odtłuścić płytkę paznokcia. Kiedy etap przygotowawczy mamy już za sobą zaczynamy od nałożenia bazy - Semilac Leveller Base. Jest łatwa w użyciu i bardzo skuteczna. Całość utwardzamy w lampie przez około 30 sekund.

 

 

Kolejnym etapem jest wybranie odpowiedniego koloru. W zależności od okazji możemy zdecydować się na stonowane i klasyczne barwy, na przykład 162 Creamy Cookie, lub dodać stylizacji nieco blasku stosując pyłek na paznokcie hybrydowe. Polecamy między innymi 669 Semilac Flash Sunlight Effect Pink. Po utwardzeniu pierwszej warstwy lakieru, nakładamy kolejną, którą również utwardzamy w lampie. Pamiętajcie o zabezpieczeniu wolnego brzegu. Lakiery hybrydowe Semilac są produktami świetnej jakości, ale stosowane w niewłaściwy sposób, mogą uszkodzić się znacznie szybciej. To natomiast wiąże się z przedwczesną koniecznością ściągania lakieru.

 

Kiedy kolor został już należycie nałożony, czas na kolejną warstwę. W celu jej wykonania należy zmieszać lakier hybrydowy Semi Hardi Clear oraz Semi Art Gel 001 Black. Tą mieszanką należy pomalować paznokcie, na których planujemy wykonanie koronkowych wzorów. Po nałożeniu i utwardzeniu w lampie pozostaje jedynie wykonanie koronkowych wzorów. Te wykonujemy przy pomocy wyżej wymienionego Semi Art Gel 001 Black. Zastosowane wzory zależą wyłącznie od naszej kreatywności i posiadanych umiejętności.

Czy ta stylizacja jest uniwersalna?

Wszystko zależy od stylu naszego ubioru, makijażu i wielu innych czynników. Możemy wprowadzić jedynie drobne elementy koronki, aby uniknąć nadmiernej elegancji w codziennych sytuacjach. Bawmy się stylami i nie bójmy się eksperymentować realizując swoje kreatywne pomysły

Posted in: Lakiery hybrydowe