Najnowsze Wiadomości - Topdrogeria

Pyłki Sunlight Effect - jak wykonać niebanalny manicure Semilac.

Na zewnątrz przyroda zaczyna nas rozpieszczać. Temperatury powyżej 20 stopni stają się normą, a przejrzyste, słoneczne niebo poprawia nam humor coraz częściej. Mówimy o tym nie bez powodu, ponieważ to Słońce będzie dla najważniejsze. Jeżeli znudziły Wam się jednolite, niezmienne kolory, które zdobią Wasze dłonie przez dłuższy czas – mamy świetne rozwiązanie. Pyłki Semilac Sunlight Effect. Manicure Semilac to wiele możliwości, a wymieniony wyżej pyłek jedynie to potwierdza.

1. Czym jest pyłek Semilac Sunlight Effect?

To produkt, który pozwoli Ci wyrwać się z rutyny jednego koloru na Twoich paznokciach. Dzięki niemu Twój manicure zmieni kolor pod wpływem promieni UV. Wiosną wychodzimy na Słońce coraz częściej, dlatego obecna poru roku to idealny moment na zastosowanie tego typu pyłku. Oferujemy wiele różnych odcieni kolorystycznych pyłków Semilac Sunlight Effect. Są to między innymi Semilac Flash Sunlight Effect Light Blue 671, oraz Semilac Flash Sunlight Effect Pink 669. Kolor, który stosujemy, możemy więc dobrać do naszej stylizacji, czy okazji.

2. Jak stosować pyłek Semilac Sunlight Effect?

Aby wykonać manicure z użyciem powyższego pyłku potrzebna nam będzie baza, kolor bazowy, pyłek, oraz top. Rekomendujemy jasne kolory bazowe. W zależności od stopnia opalenia naszych dłoni, możemy zastosować kolor biały – 001 Strong White, lub jasny odcień nude, na przykład 196 Total Nude, a więc lakier z serii Semilac Business Line. W przypadku zastosowania pyłku Semilac Sunlight Effect nie polecamy korzystania z topu no wipe, z powodu niskiej przepuszczalności promieni UV.

 

Zaczynamy od odpowiedniego przygotowania płytki paznokcia, oraz nałożenia bazy. Następnie nakładamy dwie warstwy koloru bazowego, przy każdej warstwie utwardzając w lampie. Kolejnym krokiem jak nałożenie pyłku na paznokieć, w sposób dokładny i równomierny. Wystarczy rozprowadzić go po płytce z pomocą palca. Nadmiar pyłku usuwamy pędzelkiem. Tak nałożony pyłek przykrywamy warstwą topu utwardzając w lampie.

 

Gotowe. Nasz wiosenny, zmieniający kolor manicure świetnie prezentuje się na paznokciach. To świetna propozycja dla osób rozpoczynających swoją przygodę z lakierami hybrydowymi. Dla nich przygotowaliśmy zestawy startowe Semilac, które ułatwią Wam początki. Akcesoria do manicure w nich zawarte wystarczą na długie miesiące cieszenia się świetnie wykonanym manicure.