Najnowsze Wiadomości - Topdrogeria

Semilac Metallic Effect - prosty i efektowny manicure Semilac.

Semilac Metallic Effect, to metaliczne lakiery do paznokci, które sprawdzą się znakomicie w przypadku manicure z charakterem. Świetnie podkreślą nasze paznokcie sprawiając, że stają się błyszczące i oryginalne. Manicure Semilac to świat pełen możliwości. Metaliczne lakiery to prosty, ale skuteczny sposób na wyróżnienie się wśród innych.

1. Jak wykonać stylizację?

Potrzebna nam będzie baza na przykład Leveller Base, Semilac Top NO WIPE, wybrany lakier metaliczny, na przykład Semilac 253 Metallic Effect Silver, oraz, zbliżony do barwy lakieru metalicznego, lakier hybrydowy.

 

Pierwszym krokiem jest odpowiednie przygotowanie paznokcia. Następnie nakładamy bazę, którą utwardzamy w lampie. Po utwardzeniu bazy nakładamy dwie warstwy lakieru hybrydowego, każdą z nich utwardzając w lampie. Korzystamy z Semilac Top NO WIPE, utwardzamy w lampie. Bezpośrednio na top nakładamy lakier metaliczny, który powinien wyschnął samoczynnie po około dwóch minutach, nie wymagają także utwardzenia ich w lampie. Należy jednak pamiętać, że ostatnim krokiem jest nałożenie kolejnej warstwy Semilac Top NO WIPE, dzięki której metaliczny kolor nie wytrze się podczas noszenia.

  

Ja widzicie przygotowanie powyższej stylizacji nie jest niczym trudnym. W jej stworzeniu pomogą Wam akcesoria Semilac, które zapewniając najwyższą jakość pozwolą na uzyskanie lepszego i trwalszego efektu.

2. Czy Semilac Metallic Effec jest na każdą okazję.

Odpowiedni dobór koloru, czy ewentualne wykonanie odpowiadającego nam wzoru, pozwala na wykorzystanie powyższej stylizacji niemal w każdej sytuacji. Lakiery te potrafią zachwycić klasyczną elegancją, oraz nadać nam nieco zadziornego charakteru. Wszystko zależy od naszych intencji. Możemy również stworzyć matowy efekt dzięki zastosowaniu Semilac Top Mat Total NO WIPE. Możliwości jest mnóstwo.

 

Lakiery Semilac Metallic Effect to świetne rozwiązanie zarówno dla bardziej zaawansowanych użytkowniczek, jak i tych początkujących. W początkach pomogą Wam zestawy startowe Semilac, które dostarczą Wam wszystkich niezbędnych materiałów do wykonania waszego pierwszego manicure hybrydowego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Na pewno znajdziecie tam wiele nowych inspiracji, które z powodzeniem wykorzystacie w przyszłości.