Najnowsze Wiadomości - Topdrogeria

Dlaczego lakiery hybrydowe Semilac to świetny wybór?

2544 Views

Manicure hybrydowy to trwały i coraz popularniejszy sposób na ozdobienie dłoni. Lakiery hybrydowe Semilac utrzymują się na paznokciu znacznie dłużej niż klasyczne lakiery, a jego nałożenie jedynie pozornie może wydawać się trudne. Dla osób rozpoczynających przygodę z tymi kosmetykami pojęcia takie jak baza, czy top, mogą być całkowicie nieznane.

 

Większa ilość warstw czy utrwalanie stylizacji pod lampą mogą zniechęcić początkujące Panie do zakłębienia się w świat manicure hybrydowego. Są to jednak czynności, które wcale trudne nie są.

Czy wykonanie manicure Semilac jest trudne i czasochłonne?

Wszystko zależy od naszych oczekiwań. Jeśli zdecydujemy się na bardziej skomplikowaną stylizację, pełną ozdób, wzorów, nieoczywistych połączeń, czas wykonania znacząco wzrośnie. Zwłaszcza w sytuacji w której brak nam doświadczenia i wiele kroków musimy powtarzać, bądź poprawiać. Mając nieco doświadczenia, bez względu na trudność stylizacji, czas potrzebny do ich wykonania znacząco się skraca.

 

 

Jeśli jednak nie oczekujemy zbyt wielu dodatków, wykonanie takiego manicure jest znacznie prostsze. W tej sytuacji z pomocą przychodzą nam zestawy startowe Semilac, które zawierają wszystkie rzeczy potrzebne do rozpoczęcia kreatywnej zabawy z lakierami hybrydowymi. W zestawach znajduje się lampa, dlatego jest to opcja wyłącznie dla osób początkujących, bądź planujących zmienić to urządzenie.

Czy manicure hybrydowy wykonany w prosty sposób będzie efektowny?

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby taki był. Nie zawsze manicure zawierający ogromne ilości ozdób i wzorów jest lepszy, niż ten prosty i klasyczny. W wielu sytuacjach ten drugi sprawdzi się o wiele lepiej. Można wykorzystać lakiery z gamy Cat Eye Semilac, dzięki którym Twoje paznokcie będą wyróżniały się wśród innych stylizacji, a Ty nie stracisz swojego czasu na dodatkowe ozdabianie dłoni. Manicure Semilac nie stawia nam żadnych ograniczeń.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą. Jesteśmy pewni, że mnogość produktów rozbudzi Waszą wyobraźnie i pozwoli na projektowanie wspaniałych stylizacji. Polecamy również oryginalne akcesoria do manicure Semilac.

Posted in: Lakiery hybrydowe