Najnowsze Wiadomości - Topdrogeria

Semilac PasTells – lakiery hybrydowe Semilac.

1382 Views

Lakiery hybrydowe Semilac oferują ogromną ilość różnorodnych opcji do wyboru. Jeżeli jesteście znudzone swoim poprzednim, sprawdzonym kolorem lakieru, warto spróbować czegoś nowego. Mamy dla Was propozycję kolorów, które sprawdzą się znakomicie w przypadku większości okazji. Nie są to również stylizacje skomplikowane, choć jeśli mamy takie życzenie, możemy dodać wzorki, bądź pyłek dowolnego typu, który znakomicie podkreśli między innymi nasz ubiór.

Semilac PasTells – kolor i różnorodność.

Kolekcja Semilac PasTells to doskonały wybór dla kobiet, które oczekują od lakieru ciekawych i różnorodnych barw. Stosowanie lakierów z powyższej palety jest niezwykle proste. Jeśli nie potrzebujemy dodatkowych wzorów i ozdób, lakiery Semilac PasTells również doskonale upiększą Twoją dłoń. Pastelowe kolory świetnie sprawdzą się o tej porze roku.

Zaawansowane wykorzystanie lakierów.

Będąc bardziej zaawansowaną manicurzystką, która uwielbia różnego rodzaju wzory i ozdoby na paznokciach, również znajdziesz tu coś dla siebie. Wiele kolorów z kolekcji Semilac PasTells to doskonała baza pod bardziej skomplikowane stylizacje. Możesz również zestawiać je ze sobą malując paznokcie różnymi, pastelowymi barwami. Wiosna i lato to niezwykle kolorowy czas, dlatego eksperymenty z kolorami są bardzo mile widziane!

 

Lakiery Semilac PasTells mocno napigmentowane.

Niektóre lakiery hybrydowe Semilac z palety PasTells mogą być oznaczone jako lakiery mocno napigmentowane. Należy pamiętać, że w przypadku takich kolorów, czas utwardzania w lampie musi być dłuższy. W przeciwnym wypadku lakier może się marszczyć, a nasza stylizacja nie będzie wystarczająco trwała. Zabezpieczcie też wolny brzeg swoich paznokci. Zabezpieczy to lakier przed odpryskami i innymi nieestetycznymi mankamentami.

 

Tworząc manicure Semilac warto zadbać o akcesoria do manicure najwyższej jakości. Firma Semilac oferuje szeroki wachlarz akcesoriów, które znacząco ułatwią wykonanie wymarzonej stylizacji.

 

Jeśli rozpoczynasz swoją przygodę z manicure hybrydowym, zestawy startowe Semilac mogą okazać się świetną alternatywą dla zamawiania wszystkich produktów oddzielnie. W zestawach znajdują się niezbędne rzeczy do wykonania manicure Semilac. Najtaniej nie musi oznaczać gorzej. Znajdziecie tam jedynie oryginalne produkty, które w żaden sposób nie odbiegają jakościowo od kosmetyków kupowanych oddzielnie.

Posted in: Lakiery hybrydowe