Najnowsze Wiadomości - Topdrogeria

Semilac najtaniej – czas wielkich przecen!

846 Views

Zbliżające się lato to idealny czas na zmianę w swoim wyglądzie. Jeśli jeszcze nie zdecydowałyście się na lakiery hybrydowe Semilac, to teraz pojawia się idealna okazja do zrobienia zakupów w sklepie topdrogeria.pl. Pierwszy manicure Semilac najtaniej wykonać kupując zestawy startowe Semilac, na które również pojawiły się bardzo korzystne promocje.

 

Będąc doświadczoną manicurzystką, korzystającą z lakierów hybrydowych, polecamy zakupy oddzielnych produktów. Zestawy startowe Semilac posiadają lampę, która zapewne znajduje się już na Waszej półce. Szeroki wybór lakierów sprawi, że na pewno znajdziecie coś dla siebie, bez względu na zbliżającą się okazję, bądź styl Waszego ubioru.

 

Lakiery hybrydowe Semilac to szeroki wachlarz kolorów, stylów i dodatków, które znakomicie upiększą Wasze dłonie. Nie zapominajmy jednak, że manicure hybrydowy to również akcesoria do manicure Semilac. Kupując oryginalne akcesoria do manicure masz pewność, że zastosowane przy ich produkcji materiały są najwyższej jakości.

 

Dzięki temu łatwiej utrzymasz dobrą kondycję Twoich paznokci. Nie narażasz się na zarysowania i inne mechaniczne uszkodzenia płytki paznokcia. Promocje, które dotyczą niektórych produktów w naszym sklepie, na pewno ułatwią Ci decyzję o zakupie nowych akcesoriów wysokiej jakości.

Posiadając spore doświadczenie i niczym niepohamowaną wyobraźnie, na pewno skusisz się na dodatki, które znakomicie upiększą Twój lakier. Pyłki Semilac Flash Galaxy to idealny sposób na podkreślenie odrębności i indywidualności Twojej stylizacji. Zastosowanie owego pyłku jest bardzo proste. Nakładamy go na utwardzony lakier, następnie nakładamy warstwę Semilac Top No Wipe, utrwalamy w lampie i gotowe.

 

Zastosowanie topu i utrwalenie jest niezwykle ważne. Niezabezpieczony pyłek bardzo szybko zetrze się z naszego paznokcia. Pamiętajmy również o uprzednim przygotowaniu paznokcia. Należy go odtłuścić, zmatowić i odsunąć skórki. Dzięki temu Twój manicure Semilac będzie zdobił paznokcie znacznie dłużej, bez przykrych niespodzianek i nieestetycznych mankamentów.

 

Pamiętaj również, że lakiery hybrydowe Semilac mocno napigmentowane należy utwardzać w lampie dłużej. Dzięki temu unikniesz nieestetycznego marszczenia się lakieru i konieczności tworzenia stylizacji na nowo.

Posted in: Lakiery hybrydowe