Najnowsze Wiadomości - Topdrogeria

Lakiery hybrydowe Semilac – uzupełnianie odrostów.

1595 Views

Lakiery hybrydowe Semilac to produkty najwyższe jakości. Gwarantują trwałość przygotowanego manicure, dzięki czemu nie musimy martwić się tym aspektem naszej stylizacji przez długi czas. W związku z brakiem konieczności częstej zmiany lakieru, pojawia się jednak inny problem. Rosnące paznokcie powodują powstawanie odrostów, które mogą wyglądać nieestetycznie i nieelegancko. Jeśli odrost jest nieduży – nie musimy się zazwyczaj tym martwić, jeśli jednak nasze paznokcie rosną bardzo szybko warto zastosować przedstawione w tym artykule metody.

 

Manicure Semilac, jeżeli nakładamy go odpowiednio i nie uszkodzimy go mechanicznie, może zdobić nasze dłonie przez bardzo długi czas. Poprzez prawidłowe nakładanie rozumiemy odpowiednie przygotowanie paznokcia do wykonania manicure Semilac, a także odpowiednio długie i staranne utwardzanie go pod lampą. Jeśli proces utwardzania nie zostanie wykonany poprawnie może dojść do marszczenia się lakieru. Przez to lakier hybrydowy Semilac staje się podatny na wszelkie uszkodzenia mechaniczne.

 

 

Pamiętajcie, że uzupełnianie odrostów ma sens w sytuacji, kiedy nasz lakier jest w idealnej kondycji. Jeśli widzicie jakiekolwiek uszkodzenia, lakier hybrydowy Semilac powinien zostać zdjęty, a manicure Semilac powinien być wykonany na nowo.

 Jak wyeliminować odrost?

Aby wyeliminować nieestetyczny odrost należy zacząć od zmatowienia całego paznokcia za pomocą pilnika o średniej ziarnistości. Dzięki temu nakładany lakier będzie lepiej przylegał do paznokcia. Dodatkowo kluczowe staje się spiłowanie wierzchniej warstwy obecnego lakieru w celu obniżenia jego poziomu. Znacząco ułatwi nam to estetyczne wykonanie manicure. Pamiętajcie również o odsunięciu skórek, w czym pomogą Wam akcesoria do manicure.

 

Malowanie zaczynamy oczywiście od bazy, którą utrwalamy w lampie. Przy nakładaniu lakieru starajcie się skupić na odrostach, ponieważ tam warstwa powinna być najgrubsza, aby wyrównać całość. Na koniec warstwa topu i uzupełnienie odrostów gotowe.

 

Jest to doskonały sposób dla kobiet, których paznokcie rosną bardzo szybko, a czas jaki mogą poświęcić na manicure Semilac jest ograniczony. Jeśli lakiery hybrydowe Semilac to dla Was nowość - zestawy startowe Semilac będą idealnym rozwiązaniem.

Posted in: Lakiery hybrydowe