Najnowsze Wiadomości - Topdrogeria

Manicure Semilac – lampy UV i LED.

1637 Views

Lakiery hybrydowe Semilac stają się coraz popularniejsze. Coraz więcej kobiet wybiera ten sposób ozdabiania paznokci. Dzięki temu na rynku pojawia się coraz więcej rozwiązań, które znacząco ułatwiają tworzenie pięknych stylizacji w coraz krótszym czasie. Jednym z urządzeń, które jest stale dopracowywane jest lampa. Zarówno lampy LED jak i UV przeszły spore zmiany od czasu swoich początków na rynku. Manicure Semilac można teraz wykonać znacznie szybciej i przyjemniej niż kilka lat temu.

Manicure Semilac – różnica między lampą LED i UV.

Lampy UV są podstawowym wyborem. Ich ceny są zazwyczaj mniejsze, a technologia w nich zawarta nie zmienia się zbyt mocno od dłuższego czasu. Pobór energii jest wyższy, a żarówki mogą ulec awarii, przez co trzeba je wymieniać raz na jakiś czas. Ich atutem na pewno jest cena, choć dzisiaj można bez większych problemów odszukać dobrej jakości lampy LED w podobnej cenie. Lampy UV dzielą się na lampy 9W i 36W. Mocniejsze są bardziej efektywne i pozwalają na skuteczniejsze utwardzanie lakierów i żeli UV.

 

Głównym atutem lamp LED jest ich rozmiar i skrócony czas potrzebny na utwardzenie jednej warstwy. Wśród tych lamp znajdziemy zarówno modele niezabudowane i przenośne, ale także lampy zabudowane, które oferują lepszą wydajność pracy i większą moc. Zestawy startowe Semilac, które dostępne są w naszym sklepie internetowym, zawierają przede wszystkim lampy LED.

 

 

Lampy LED zużywają także mniej energii, a ich diody nie wymagają wymiany przez wiele lat użytkowania. Istnieją również lampy w których bez przeszkód możemy dostosować moc do swoich potrzeb.

Lampa CCFL&LED – co to takiego?

To połączenie lampy LED i lampy UV. Znajdują się w niej diody o mocy 24W, oraz spiralna żarówka UV o mocy 12W. Jej całkowita moc to 36W, więc jest jedną z mocniejszych lamp za pomocą których lakiery hybrydowe Semilac mogą zostać utwardzone.

 

Jaką lampę wybrać zależy od Waszych potrzeb i preferencji. Jeśli oczekujecie od lampy wydajności i szybkości w utwardzaniu manicure Semilac, najlepiej wybrać model mocniejszy i zabudowany. Jeśli zależy Wam na poręczności – doskonała stanie się lampa LED o mniejszej mocy, niezabudowana. Wśród oferty firmy Semilac, najtaniej kupić lampę w zestawie. Dzięki temu otrzymujemy sporo dodatkowych elementów niezbędnych do wykonania pięknego manicure Semilac.