MEDI SPRAY 1L ulepszony VELOX dezynfekcja w 15s

Producent: Black Lady


25,98 zł

Uwaga: Ostatnia sztuka!

Medi Spray 1L dezynfekcja sprzętu medycznego

Alkoholowy preparat do dezynfekcji i mycia powierzchni sprzętu medycznego

Podstawowe cechy:

Do dezynfekcji małych powierzchni sprzętu medycznego: łóżek i foteli zabiegowych, aparatury medycznej
i operacyjnej, sprzętu rehabilitacyjnego, szafek pacjenta, blatów oraz innych trudno dostępnych powierzchni;
Działa już od 15 sek. na grzyby i 30 sek. na bakterie, prątki gruźlicy, wirusy (w tym Rota);
Polecany jest również do dezynfekcji końcówek stomatologicznych przed procesem sterylizacji oraz łyżek protetycznych i wycisków silikonowych;
Do dezynfekcji przedmiotów mających kontakt z żywnością;
Nie pozostawia smug i zacieków;
Polecany szczególnie do szklanych i błyszczących powierzchni;

Zastosowanie:

Medi Spray zalecany jest do dezynfekcji małych powierzchni sprzętu medycznego: łóżek i foteli zabiegowych, aparatury medycznej i operacyjnej, sprzętu rehabilitacyjnego, szafek pacjenta, blatów oraz innych trudno dostępnych powierzchni. Preparat można stosować do przedmiotów mających kontakt z żywnością. Polecany jest również do dezynfekcji końcówek stomatologicznych przed procesem sterylizacji oraz łyżek protetycznych i wycisków silikonowych. Preparat nie zawiera aldehydu i fenolu. Odpowiednio dobrane składniki gwarantują szerokie spektrum bójcze w krótkim czasie i idealną czystość bez smug. Polecany szczególnie do szklanych i błyszczących powierzchni.

Sposób użycia:

Spryskać preparatem powierzchnię z odległości około 30 cm dbając o całkowite jej pokrycie, a następnie przetrzeć jednorazowym ręcznikiem. Powierzchnia nie wymaga spłukania wodą, wysycha szybko nie pozostawiając smug. Nie stosować na powierzchniach wrażliwych na działanie alkoholi (np. szkło akrylowe). Wyrób przeznaczony do zastosowania przez profesjonalnego użytkownika.

Opinie naszych klientów

xD