Żel do rąk antybakteryjny 70% nawilżający Aloes

Nowy produkt

3

Ostatnie egzemplarze!

19,99 zł

ESALOES Antybakteryjny żel do dezynfekcji rąk z aloesem i trawą cytrynową - 130 ml

Antybakteryjny żel do dezynfekcji rąk z aloesem i trawą cytrynową, zawiera 70% alkoholu etylowego dzięki czemu ma działanie wirusobójcze oraz bakteriobójcze. Działa w 30 sekund bez użycia wody.

  • Typ: żel antybakteryjny
  • Pojemność: 130 ml
  • skład: 70% alkoholu etylowego, Meksykański żel aloesowy 99%, Ekstrakt z trawy cytrynowej
  • przeznaczenie: dezynfekcja rąk
  • właściwości: wirusobójcze, bakteriobójcze, regenerujące i łagodzące podrażnienia, gojące i łagodzące podrażnienia, przeciwgrzybiczne, nawilżające

Zgodnie z wytycznymi organizacji WHO oraz Ministra Zdrowia, preparaty zawierające nie mniej niż 70% alkoholu skutecznie dezynfekują ręce zabijając znajdujące się na nich wirusy oraz bakterie. Decyzją Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych produkt Esaloes Antybakteryjny żel do dezynfekcji rąk z aloesem i trawą cytrynową został uznany jako produkt biobójczy. Nr pozwolenia: 0751/TP/2020.

MEKSYKAŃSKI ŻEL ALOESOWY 99%

Żel ESALOES w swoim składzie zawiera meksykański żel aloesowy 99%, który daje efekt super nawilżenia skóry, jednocześnie dostarczając jej tlen do komórek. Jest dobrze znanym środkiem regenerującym i łagodzącym podrażnienia, wchłania się 4 razy szybciej niż woda i zapewnia utrzymanie prawidłowego nawodnienia skóry przez długi czas. Wysoka zawartość meksykańskiego żelu aloesowego w ESALOES skutecznie chroni skórę dłoni przed nadmiernym wysuszeniem, nawet przy częstym stosowaniu. Miąższ z aloesu jest bogaty w witaminy z grupy B i C, jak również w biotynę, kwas foliowy i beta- karoten.

PRZYJEMNY ZAPACH EKSTRAKTU Z TRAWY CYTRYNOWEJ

Świeży i orzeźwiający zapach ESALOES zawdzięcza ekstraktowi z trawy cytrynowej, która również posiada właściwości gojące i łagodzące podrażnienia. Dodatkowo trawa cytrynowa działa dezynfekująco oraz przeciwgrzybicznie, pobudza krążenie, redukuje obrzęki i rozgrzewa.

SPECYFIKACJA PRODUKTU

Butelka PEHD, 130 ml z dozownikiem ułatwiającym aplikację żelu

Skład:

  • 70% alkoholu etylowego
  • Meksykański żel aloesowy 99%, nawilża i regeneruje
  • Ekstrakt z trawy cytrynowej łagodzący podrażnienia

Karta_SOBUCKY - ESALOES

Karta_SOBUCKY - ESALOES Antybakteryjny żel do dezynfekcji rąk z aloesem i trawą cytrynową.

Pobierz PrestaShop (512.97k)