Soak Off Remover - płyn do usuwania lakieru hybrydowego 150 ml

Producent: SILCARE

Stara Cena: 7,90 zł


6,90 zł

Soak Off Remover Silcare z lanoliną to formuła dzięki któ rej skutecznie i przede wszystkim bezpiecznie ściągniesz żel hybrydowy. Efektywny technologicznie preparat posiada w składzie wysokiej jakości mieszanki rozpuszczalnikó w o lepszym działaniu. Starannie dobrane składniki ró wnież pielęgnują i odżywiają skó rę, nie musimy już martwić się o popękaną i wysuszoną acetonem płytkę.  

 
Soak Off Remover Silcare został wzbogacony o lanolinę. Płyn nie tylko skutecznie usunie żel hybrydowy, ale ró wnież sprawi, że po zabiegu skó rki wokó ł paznokci nie będą wysuszone. Występująca w składzie lanolina doskonale natłuszcza i nawilża skó rę, zapobiega jej wysuszeniu i nadmiernej keratynizacji. Korzystając z Soak Off Remover Silcare utrzymasz zdrowy wygląd paznokci oraz skó rek wokó ł nich. Preparat nadaje się ró wnież do ściągania masy akrylowej z paznokcia.
 
CECHY:
  • posiada w składzie wysokiej jakości mieszanki rozpuszczalnikó w o lepszym działaniu
  • skutecznie i bezpiecznie usuwa lakier hybrydowy
  • pielęgnuje i odżywia skó rę
  • nie wysusza skó rek wokó ł paznokci
SPOSÓ B UŻYCIA: nasączyć płynem wacik i przyłożyć do płytki paznokcia na któ rą został nałożony żel hybrydowy, odczekać od 5 do 10 min. Następnie pozostałości żelu usuwamy za pomocą patyczka kosmetycznego
 

Opinie naszych klientów

Klienci wybrali również

xD