Natural Golden Glow Bronzing Gel Unisex Self Tan - Brązujący Żel Samoopalający

Producent: Fake Bake

Stara Cena: 68,90 zł


39,90 zł

Uwaga: Ostatnia sztuka!

Fake Bake to producent luksusowych kosmetykó w brązujących i samoopalających.  W swoich produktach wykorzystuje składniki pochodzenia naturalnego, któ re zapewniają utrzymującą się długo i bardziej naturalnie wyglądającą opaleniznę,  oraz delikatny i przyjemny zapach. Dzięki niezwykle wysokiej jakości, kosmetyki Fake Bake są najlepszymi na rynku samoopalaczami i zdobywają uznanie wśró d największych gwiazd i celebrytó w.

Kosmetyki Fake Bake nie są testowane na zwierzętach, nie zawierają Parabenó w.

 

Natural Golden Glow

Bronzing Gel - Unisex Self Tan

Brązujący Żel Samoopalający Unisex

Łatwa aplikacja Bez Smug

Unikalna kompozycja zapachowa.

Doskonały samoopalający żel brązujący zapewniający szybką, naturalną opaleniznę, pasującą zaró wno do kobiet jaki i mężczyzn. Zawiera unikanlną, naturalnego pochodzenia potró jną formułę opalającą, gwarantującą intensywny, długo utrzymujący się efekt opalający.

Skoncentrowana mieszanka naturalnych antyoksydantó w, witaminy C i E zapobiega procesom starzenia się skó ry oraz zapewnia długotrwałe nawilżenie.

Dzięki temu, że samoopalacz ma jednocześnie efekt brązujący (kolor), widać wyraźnie, w któ rym miejscu nie został położony, co zapobiega niedokładnej aplikacji lub tworzeniu się plam. Formuła żelu jest bardzo lekka, nieklejąca i szybkowysychająca, dzięki czemu możemy szybko włożyć ubranie.

Sposó b użycia:

Do aplikacji najlepiej używać rękawiczek, lub natychmiast po aplikacji umyć dłonie wodą i mydłem. Przed aplikacją wykonać peeling oraz zabezpieczyć preparatem nawilżającym łokcie, kolana i stopy. Nakładać na suchą, czystą skó rę ró wnomiernie wmasowując kolistymi ruchami. Może być używany do twarzy i ciała. Przed ubraniem pozwó l balsamowi dokładnie się wchłonąć. Unikaj kontaktu z wodą lub nadmiernego pocenia się w ciąu 4 - 6 godzin po aplikacji.

Ostrzeżenie! Unikać kontaktu z oczami. Produkt nie zawiera filtró w przeciwsłonecznych. Chronić przed dziećmi. Nie stosować na skó rę podrażnioną lub uszkodzoną.

 

Opinie naszych klientów

Klienci wybrali również