Obniżka! Lakier hybrydowy 506 Like A Mermaid

Lakier hybrydowy 506 Like A Mermaid

2997

Nowy produkt

50

34,99 zł

22,74 zł

-35%

506 Like A Mermaid – morski odcień szmaragdowej zieleni  z dużą ilością lazurowej drobinki. Idealny dla niepokornych dusz, które mają ochotę podkreślić siłę swojego charakteru kolorem. Obok tego nikt nie przejdzie obojętnie! Krycie koloru – pełne.

Granatowe paznokcie - wzorki nie będą potrzebne!

O ile zdecydujesz się na granatowy lakier hybrydowy Semilac z kolekcji Nails On Fleek! To niesztampowa propozycja, która kusi bardzo wyszukaną, szmaragdową barwą. Na wypadek, gdyby ta nie była wystarczająco zdobna, Semilac Like A Mermaid został doprawiony dużą ilością lazurowej drobiny!

Granatowe paznokcie matowe – pomysł na ciekawe połączenie!

Granatowe paznokcie to dobra propozycja dla Pań, które lubią w wyraźny sposób podkreślać swoje piękno. Nie zawsze jednak mamy ochotę po prostu na granatowe paznokcie. Czasem marzy nam się trochę więcej szaleństwa. Wtedy należy pozwolić sobie na odrobinę frywolności i zabawy formą!

My proponujemy grantowe paznokcie matowe wzbogacić urokliwym  w lśnieniu lakierem hybrydowym Semilac Like A Mermaid. Jest on nie tylko kuszący niespotykanym kolorem – do tego jeszcze skrywa w sobie moc lśniącej drobiny, której po prostu nie można się oprzeć. On i granatowe paznokcie matowe to zgrany duet, który warto przetestować!

Granatowe paznokcie – wzory wybieraj z umiarem!

Granatowe paznokcie to dość odważna opcja, w której odnajdą się silne jednostki. W związku z tym radzimy zachować powściągliwość przy zdobieniu ich dodatkowymi wzorami. Zwłaszcza, jeśli sięgamy po propozycję z gwiazdorskiem kolekcji Nails On Fleek – ten granatowy lakier z lśniącymi drobinami jest wystarczającym urozmaiceniem dla naszej stylizacji!

30 inne produkty w tej samej kategorii