C250 Lakier do paznokci z odżywką Semilac Color&Care 7ml

Nowy produkt

3

Ostatnie egzemplarze!

19,99 zł

W końcu jest! Lakier z odżywką, który nie tylko otoczy paznokcie nasyconym kolorem, ale dodatkowo przywróci im zdrowy wygląd. To wegańska formuła, dzięki której paznokcie stają się bardziej odporne na czynniki zewnętrzne.

W kwestii kolorów na paznokciach jesteś zdecydowana. Zawsze królują u Ciebie odcienie nude. Tym razem postaw na uniwersalny kolor ciemnego, nasyconego różu. Odcień ten jest bezpieczny, ale jednocześnie też bardzo kobiecy, więc łatwo połączysz go z jeansami, ale też ze zwiewną sukienką.

Lakiery klasyczne Semilac z linii Color & Care oparte są na wspomagającej regenerację formule, która została wzbogacona o składniki takie jak kwarc, żywicę z drzewa pistacjowego i mikroelementy - magnez, cynk i mangan.

Formuła lakierów Semilac pełni rolę płaszcza ochronnego, zabezpieczając paznokieć przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. W wypadku uszkodzonej płytki paznokcia pielęgnujące działanie formuły polega na wbudowywaniu się odżywki w lakierze w nierównomierną lub uszkodzoną strukturę płytki, wygładzając ją i chroniąc przed dalszymi uszkodzeniami. Lakiery z odżywką Semilac Color & Care, zabezpieczają paznokcie przed uszkodzeniami, wzmacniają je, wspierając ich regenerację i umożliwiają ich zapuszczanie.

Lakiery Semilac Color & Care pielęgnują paznokcie dając efekt zadbanych, estetycznie i zdrowo wyglądających paznokci.

Stosowanie

Cienką warstwę Lakieru do paznokci z odżywką Semilac® Color & Care zaaplikuj bezpośrednio na płytkę paznokcia i poczekaj do całkowitego wyschnięcia. Możesz powtórzyć aplikację Lakieru do paznokci z odżywką Semilac® Color & Care w celu osiągnięcia satysfakcjonującego efektu.

30 inne produkty w tej samej kategorii