Semilac lakier hybrydowy Sharm Effect Silver 620

Producent: Semilac

Stara Cena: 33,00 zł


22,98 zł

Efekt Sharm Semilac Sharm Effect Silver 620 – srebrna alternatywa bogatego zdobienia, okraszona połyskującymi drobinami. Odważnie nadaje blasku i podkreśla wyniosłość zdobienia. Ceni sobie wyszukane towarzystwo zamożnego koloru.

Efekt sharm – stwórz go na bazie Semilac Sharm Effect Silver!

Lubisz efekt sharm? Na paznokciach ma on prezentować się elegancko i wyszukanie? W takim razie zdecyduj się na klasykę gatunku – Semilac Sharm Effect Silver. To gwarancja najczystszej formy srebra, która wręcz w magiczny sposób ozdobi Twój wyszukany manicure. Zapewniamy zachwyt otoczenia, w którym prezentować będziesz Semilac Sharm Effect Silver!

Sharm effect na paznokciach – jak go wykorzystać?

Sharm effect na paznokciach prezentuje się delikatnie i wyjątkowo. Jeśli cenisz sobie piękne i efektowne stylizacje, ale brakuje Ci odpowiednich umiejętności do ich tworzenia – linia produktów z portfolio Semilac spełni Twoje oczekiwania. Ba – a nawet je wyprzedzi Spróbuj – nie zawiedziesz się!

Linia Semilac Sharm Effect to 18 pieczołowicie wybranych kolorów, których głębia oraz wyszukanie tonu spełni oczekiwania najbardziej wymagających fanek świata Nail Artu. Możesz je dowolnie łączyć w niespotykane wzory i wymyślne zdobienia. Jedynym ograniczeniem jest Twoja wizja! Pamiętaj tylko o specjalnej bazie pod Sharm Effect – mamy dwie do wyboru! Białą oraz przezroczystą. Byś mogła na ich bazie stworzyć stylizację, o której marzysz!

Efekt Sharm – czy warto? Warto!

Efekt Sharm to modne zdobienie, które odważnie zdobywa salony! Dedykowane jest praktycznie każdej użytkowniczce hybrydy, która jest otwarta na nowe doznania kolorystyczne i zdobieniowe. Ogromną siłą produktów z linii Semilac Sharm Effect jest ich najwyższa jakość oraz prostota użycia. Nie wierz na słowo – po prostu sprawdź na własnych paznokciach!

Opinie naszych klientów

Klienci wybrali również

xD