Semilac 252 Metallic effect Gold

Producent: Semilac

Stara Cena: 29,99 zł


19,00 zł

Uwaga: Ostatnia sztuka!

Semilac Metallic effect Gold – bogactwo złotego koloru zwarte w metalicznym lśnieniu. To moc blasku, która oczaruje obserwatorów Twojej drogi do sukcesu. Idealne podkreślenie podążania swoją własną drogą!

Lakier metaliczny złoty – idealny dla odważnej królowej!

Lakier metaliczny złoty powstał z myślą o odważnej w działaniach i wyrażaniu siebie kobiecie z charakterem. Która nie boi się ryzykować, beztrosko unosić do nieba swoje marzenia i sięgać po więcej. Lakier metaliczny złoty to jednak coś więcej – to też elegancka ekstrawagancja, na którą stać tylko nielicznych!

Lakier metaliczny – złota barwa ozdobi paznokcie dostojnością!

Sięgasz po lakier metaliczny? Złoty to najlepsze rozwiązanie na wielkie wyjście. Jeśli chcesz błyszczeć i przyciągać wzrok obecnych na spotkaniu gości – to Twój strzał w dziesiątkę! Lakier metaliczny złoty odbija w swoim lśnieniu bogactwo, kobiecość, szyk i klasę. Na pewno sprawdzi się na salonach!

Lakier metaliczny złoty aplikujesz na utwardzony wcześniej Semilac top. Jeśli chcesz uszlachetnić jego barwę – możesz najpierw nałożyć na utwardzoną bazę Semilac dwie cienkie warstwy lakieru hybrydowego Semilac Kaymak Sweet 186, każdorazowo utwardzając go w lapie. Po zabezpieczeniu całości topem (również utwardzonym w lampie) przychodzi czas na lakier metaliczny złoty! Zaaplikuj go na paznokieć i poczekaj aż do całkowitego wyschnięcia. Później czynność powtórz. Teraz tylko top, utwardzenie go w lampie i… mamy to!

Opinie naszych klientów

Klienci wybrali również

xD