Semilac 253 Metallic effect Silver

Producent: Semilac

Stara Cena: 29,99 zł


19,00 zł

Uwaga: Ostatnia sztuka!

Semilac Metallic effect Silver – srebrna klasyka dla koneserów. To kolor, który dobrze podkreśla niezależność w podejmowaniu decyzji. Jest bezkompromisowy i w każdym aspekcie wystarczający.

Lakiery metaliczne do paznokci – nowość w ofercie Semilac

Lakiery metaliczne do paznokci to kolejny sposób na modny manicure z charakterem! W tym sezonie warto sięgać po wszystko, co się świeci i za pomocą blasku podkreślać swoją kobiecość! Teraz masz na to dodatkowych 9 sposobów! Poznaj wszystkie lakiery metaliczne do paznokci z kolekcji Semilac Metallic Effect i z ich pomocą podkreślaj swoje naturalne piękno!

Lakiery metaliczne – powiedz tak metalicznej srebrnej poświacie!

Lakiery metaliczne Semilac to 9 kolorów, które pozwolą Ci podkreślić swoją nietuzinkowość i wyjątkowy styl! Nie zapomnieliśmy jednak o klasykach, które nigdy nie wychodzą z mody. W związku z tym lakier metaliczny złoty oraz srebrny musiał na stałe zagrzać miejsce na paletce lakierów metalicznych Semilac Metallic Effect!

Lakier metaliczny złoty to bogactwo metalicznego lśnienia w ciepłym odcieniu. Idealne przy łączeniu z równie ciepłymi barwami lub tworzenia odważnych kontrastów. Jeśli jesteś fanką chłodniejszych dodatków – co powiesz na lakier metaliczny srebrny? To jeden z naszych zdecydowanych faworytów! Polecamy Ci poznać go bliżej.

Lakiery metaliczne do paznokci – by przenieść manicure do innego wymiaru!

Lakiery metaliczne do paznokci to nasza odpowiedź na potrzebę bezcennego poczucia wolności. Do bycia sobą, zdobywania własnych szczytów i spełniania marzeń. Lakiery metaliczne do paznokci z oferty Semilac będą dla Ciebie dobrym drogowskazem na drodze ku wolności i prywatnej wygranej. Czymkolwiek ona będzie!

Opinie naszych klientów

Klienci wybrali również

xD