Obniżka! Semilac Beauty Salon Pilnik 5 sztuk 100/180 Łódka

Semilac Beauty Salon Pilnik 5 sztuk 100/180 Łódka

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

13,99 zł

11,19 zł

-20%

Semilac Beauty Salon to profesjonalna, specjalna edycja lakierów hybrydowych, baz, topów i akcesorii z myślą o gabinetach kosmetycznych i salonach stylizacji paznokci oraz członkach programu Semilac Beauty Salon.

Semilac Beauty Salon Pilnik łódka 100/180 Semilac Quality - 5 sztuk

Specjalnie wyprofilowany pilnik łączący dwa kształty – prosty, pozwalający na wymodelowanie płytki paznokcia, oraz okrągły, idealny do opracowania wału paznokciowego. Pilnik o gradacji 100/180 jest pilnikiem średnioziarnistym. Posiada stronę drobnoziarnistą – 180 oraz średnioziarnistą – 100. Bez problemu można nim skrócić paznokcie, zarówno te naturalne jak i przedłużone. Dobrze sprawdzi się przy usuwaniu masy żelowej i akrylowej. Pilnik Łódka Semilac Quality jest jednym z popularniejszych, przede wszystkim ze względu na wygodę użytkowania i uniwersalność.

Najnowszy pilniczek Semilac Quality to gwarancja najwyższej jakości. Wykonany z japońskiego innowacyjnego tworzywa umożliwia pracę przez wiele tygodni. Dzięki nowej technologii wkładek pilnik jest stabilny, a najnowszy materiał ścierający sześciokrotnie cynkowany zapewni długotrwałą ostrość nawet przy bardzo częstym stosowaniu.

Środki ostrożności

  • Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
  • Nie stosować w przypadku uszkodzeń lub chorób płytki paznokcia.
  • Nie stosować w sposób niezgodny z przeznaczeniem.
  • Produkty oferowane na niniejszej aukcji przeznaczone są wyłącznie do użytku profesjonalnego.

27 inne produkty w tej samej kategorii