Obniżka! Semilac Płyn do dezynfekcji 1000 ml

Semilac Płyn do dezynfekcji 1000 ml

3315

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

39,90 zł

9,98 zł

-75%

data ważności: 30.11.2019r.

Płyn do dezynfekcji Semilac to profesjonalny preparat do dezynfekcji o działaniu bakteriobójczym, grzybobójczym, prątkobójczym i wirusobójczym. Przeznaczony jest do mycia i dezynfekcji powierzchni roboczych, zabiegowych czy wszelkich akcesoriów z obszarów medycyny kosmetycznej oraz estetycznej (np. biurka kosmetyczne, fotele, drzwi, stoliki, urządzenia kosmetyczne i medyczne). Jest skuteczny już w 1 minutę!

Dezynfekcja stanowi obowiązkowy, pierwszy etap wykonania np. stylizacji hybrydowej czy żelowej. Tym samym płyn do dezynfekcji Semilac to preparat niezbędny w każdym profesjonalnym salonie kosmetycznym.

Stosowanie

Semilac Disinfection Liquid stosujemy bezpośrednio na dezynfekowane i dekontaminowane (poddane usunięciu i dezaktywacji substancji szkodliwych) powierzchnie.

W celu prawidłowego zdezynfekowania, powierzchnie należy równomiernie spryskać preparatem. W razie potrzeby można również przetrzeć dezynfekowaną powierzchnię. Następnie pozostawić do wyschnięcia w celu zapewnienia optymalnego efektu bójczego. Działanie bakteriobójcze i grzybobójcze uzyskamy w czasie minuty od aplikacji, a działanie prątkobójcze i wirusobójcze w ciągu 5 minut.

Preparatem Semilac Disinfection Liquid nie należy bezpośrednio spryskiwać urządzeń elektrycznych. Te należy uprzednio odłączyć od źródeł zasilania

Skład:

  • 20% propan-2-ol
  • 10% etanol
  • 0,25% propionian N
  • N-didecylo-N-metylo-poli (oksyetyleno)amoniowy

30 inne produkty w tej samej kategorii