Semilac 247 Metallic effect Pink

Producent: Semilac

Stara Cena: 29,99 zł


21,90 zł

Uwaga: Ostatnia sztuka!

Semilac Metallic effect Pink - to jedna z najmocniejszych propozycji z kolekcji Semilac Metallic. Charakterystyczna różowa barwa gwarantuje niesamowite przyspieszenie – to kolor dedykowany osobom, które potrafią sprawnie pokierować swoim życiem!

Metaliczny efekt na paznokciach – tylko dla odważnej Pani!

Metaliczny efekt na paznokciach to bardzo wyraźne podkreślenie zdobienia w stylizacji. Z tej przyczyny kolekcja Semilac Metallic Effect dedykowana jest kobietom z charakterem, które lubią pokazywać pazur i swój niepowtarzalny styl. Jeśli o Tobie mowa – musisz poznać bliżej 9 metalicznych lakierów Semilac!

Lakiery metaliczne do paznokci – o czym warto pamiętać?

Ostatni ogromną popularnością cieszą się lakiery metaliczne do paznokci. I nic dziwnego – mają piękne kolory, które dodatkowo wzbogacone zostały metaliczną poświatą. Na paznokciach wygląda to niezwykle intrygująco i oryginalnie. Jeśli chcesz wnieść odrobinę świeżości do swojego wyglądu – znalazłaś najlepsze rozwiązanie!

Jeśli decydujesz się na lakiery metaliczne do paznokci Semilac pamiętaj, że są to produkty dedykowane stylizacji hybrydowej, jednak samego lakieru metalicznego nie utwardzasz w lampie! Aplikujesz go na wcześniej utwardzony top, a później czekasz aż do całkowitego wyschnięcia (około 2 minut). Czynność powtarzasz, a po całkowitym wyschnięciu – całość zabezpieczasz topem, który utwardzasz w lampie. I gotowe!

Lakiery metaliczne do paznokci – zrodzone z poczucia wolności!

Bo możemy. Bo chcemy. Bo umiemy! Dlatego tworzymy dla Was produkty do paznokci najwyższej jakości. Dzięki nim możecie nadawać swoim stylizacjom niepowtarzalnego charakteru. My zadbamy o trwałość manicure

Opinie naszych klientów

xD