Semilac lakier hybrydowy Sharm Effect Light Pink 633

Producent: Semilac


33,00 zł

Efekt Sharm Semilac Sharm Effect Light Pink 633 – delikatność różu, którego dziewczęcy charakter osłodzi nawet najdojrzalszą stylizację. Zawiera w sobie ogrom kobiecej kokieterii – jej czarowanie sprawdzi się w romantycznych motywach i bardziej satynowym charakterze stylizacji.

Różowy efekt Sharm – specjalnie dla podkreślenia Twojej słodyczy!

Różowy efekt Sharm to jedna z 18 propozycji kolorystycznych od Semilac! Dla kogo będzie idealna? Każdej kobiety, która uważa, że dziewczęcy urok jest autem, który należy podkreślać. Mowa o Tobie? Wypróbuj różowy efekt Sharm i zakochaj się od pierwszego pociągnięcia pędzelkiem!

Semilac Sharm Effect – jak aplikować efekt Sharm na białe tło?

Zainteresował Cię Semilac Sharm Effect, ale obawiasz się, że nie będziesz umiała go zaaplikować na paznokcie? Nie ma powodu do niepokoju! Produkty Semilac to nie tylko najwyższa jakość, ale także łatwość w użytkowaniu! Z nami na pewno dowiesz się, jak aplikować efekt Sharm!

Najważniejsze jest korzystanie z profesjonalnych produktów Semilac, według zalecanej procedury aplikacji. Jeśli posiadasz specjalną bazę do efektu Sharm Semilac oraz specjalny lakier do tworzenia efektu Sharm – to już połowa sukcesu! Co jeszcze będzie Ci potrzebne? Wszystkie inne produkty, z których korzystasz podczas wykonywania manicure hybrydowego!

Jak aplikować efekt Sharm? Najpierw opracuj płytkę paznokcia. Po jej odtłuszczeniu nałóż zwykłą bazę Semilac i utwardź ją pod lampą. Teraz skorzystaj z bazy do efektu Sharm białej i bez jej utwardzania zmaluj piękne wzory kolorami z linii Semilac Sharm Effect. Jesteś zadowolona? Utwardź wszystko pod lampą, a potem utrwal topem, który też musisz utwardzić. I gotowe. Proste, prawda?

Opinie naszych klientów

Klienci wybrali również