Najnowsze Wiadomości - Topdrogeria

primerW tej kategorii nie ma produktów.

primer

Jeżeli manicure hybrydowy pomimo dobrze przygotowanej i odtłuszczonej płytki, nadal odpryskuje – czas na produkt specjalny! Primer, czyli preparat pomocniczy, którego zadaniem jest zwiększenie przyczepności bazy do naturalnej płytki paznokcia poprzez jej silne odtłuszczenie. Primer do paznokci łączy płytkę paznokcia z bazą, którą chcesz zaapliko...

Jeżeli manicure hybrydowy pomimo dobrze przygotowanej i odtłuszczonej płytki, nadal odpryskuje – czas na produkt specjalny! Primer, czyli preparat pomocniczy, którego zadaniem jest zwiększenie przyczepności bazy do naturalnej płytki paznokcia poprzez jej silne odtłuszczenie. Primer do paznokci łączy płytkę paznokcia z bazą, którą chcesz zaaplikować. Preparat ten możesz stosować do różnego rodzaju manicure, więc możesz go stosować pod bazę hybrydową, żelową lub akrylożel. Produkt ten stosujemy wyłącznie na naturalną, zdrową i nie popękaną płytkę paznokcia. Warto o tym pamiętać zwłaszcza w przypadku uzupełnienia stylizacji metodą żelową. W przypadku naturalnie tłustej pytki paznokcia masz do wyboru dwa primery: kwasowy i bezkwaspowy.

Primer kwasowy stosowany może być przez profesjonalistów, posiada on intensywny zapach i znacznie mocniej odtłuszcza płytkę paznokcia. Stąd też nie jest zalecany dla wrażliwej i cienkiej pytki.

Primer bezkwasowy to preparat, który jest bardziej uniwersalny, może być stosowany jako primer do hybryd, żeli lub akrylożeli. Primer bezkwasowy odtłuszcza płytkę paznokcia i zapobiega zapowietrzeniom oraz odpryskom. Reasumując, jeśli potrzebujesz primer pod hybrydy, a Twoje paznokcie nie są problematyczne, powinnaś wybrać primer bezkwasowy. W przypadku kiedy zastosowanie primera bezkwasowego, nie przyniosła efektu i Twój lakier nadal odpryskuje lub się zapowietrza, warto spróbować primera kwasowego.

Primer do paznokci to profesjonalny produkt wykorzystywany w salonach kosmetycznych, który ma ogromny wpływ na trwałość stylizacji paznokci. Ma on za zadanie zwiększyć przyczepność masy – hybrydowej, żelowej, akrylowej, a także akrylożelowej do płytki paznokcia. Jego głównymi zadaniami jest dehydracja, odtłuszczanie i zakwaszanie ph naturalnej płytki. Ogromną zaletą tego produktu jest zapobieganie zapowietrzeniom i pomoc prz płytkach z problemami. Na rynku można znaleźć dwa rodzaje primerów do paznokci: kwasowy oraz bezkwasowy. Primer jest najbardziej uniwersalny i najczęściej stosowany przez miłośniczki manicure hybrydowego. Zwiększa przyczepność stylizacji i sprawdza się w większości przypadków, pod warunkiem, że klientka nie ma problematycznej płytki. Primer kwasowy to preparat, który wykorzystywany jest do zadań specjalnych. Warto zainwestować w ten produkt szczególnie wtedy, gdy mamy problemy z płytką, na której klasyczna stylizacja zapowietrza się lub odpryskuje. Może do tego dojść między innymi w przypadku problemów hormonalnych lub nadpotliwej płytki. To mocny preparat, który doskonale scala płytkę z bazą lub masą akrylową. Ma intensywny zapach. Primer bezkwasowy do paznokci ma łagodną, praktycznie bezwonną formułę, która nie wywołuje żadnych podrażnień i jest bezpieczny dla paznokci. Co więcej, po aplikacji preparat nie szczypie i nie wywołuje żadnych podrażnień.

Primer kwasowy do paznokci neonail

Primer Noenail to znakomity produkt przygotowujący płytkę paznokcia do zabiegu manicure. Jego ogromną zaletą jest poprawianie przyczepności masy żelowej i akrylowej. Primer kwasowy Neonail jest zalecany przede wszystkim do problematycznej płytki, techniki akrylowej, czy też tytanu. Produkt należy zastosować na przygotowaną, zmatowioną oraz odtłuszczoną płytkę cleanerem. Konkretną ilość preparatu należy zaaplikować punktowo i bezpośrednio na płytce paznokcia. Następnie odczekać krótką chwilę przed przystąpieniem do pracy.

Primer bezkwasowy do paznokci Neonail


Primer bezkwasowy do paznokci neonail to niezbędny produkt wykorzystywany w manicure hybrydowym. Przygotowuje on doskonale płytkę paznokcia przed nałożeniem masy żelowej, akrylowej i lakierów hybrydowych. Co istotne wyrównuje poziom pH, odtłuszcza, znacznie zwiększa przyczepność bazy, a także wpływa na trwałość całej stylizacji. Primer nakłada się bezpośrednio na płytkę paznokcia. Następnie po wymodelowaniu i zmatowieniu płytki oraz zastosowaniu cleanera należy nałożyć primer. Kolejno zaleca się odczekać krótki czas i można przystąpić do aplikowania bazy lub innej pierwszej warstwy zabiegu hybrydowego, żelowego lub akrylowego. Primer bezkwasowy do paznokci neonail jest delikatny dla płytki i skuteczny w działaniu. Zwiększa przyczepność bazy do naturalnej płytki paznokcia. Podkład bezkwasowy marki neonail wzbogacony jest o witaminy, a także ma cenne właściwości pielęgnacyjne. Można stosować go na zniszczonej lub kruchej płytce paznokcia. Zastosowana formuła umożliwia wprowadzenie kompleksu witamin oraz skutecznie spaja paznokieć z nałożoną bazą.


Primer do paznokci Semilac

Primer kwasowy Semilac to produkt, który przeznaczony jest do zadań specjalnych wykonywanych przez profesjonalistów lub osoby bardziej zaawansowane. Wyróżnia się intensywnym zapachem i mocnym odtłuszczaniem płytki paznokcia. Jest zalecany do płytek o cienkiej i wrażliwej powierzchni.

Semilac Primer Witaminowy Bezkwasowy

Semilac Primer Witaminowy bezkwasowy jest preparatem o uniwersalnym zastosowaniu. Można go stosować jako primer do hybryd, żeli oraz do akrylożeli. Odtłuszcza doskonale płytkę paznokcia i zapobiega zapowietrzeniom oraz odpryskom. Z uwagi na wyjątkowo lekką formułę, preparat ten polecany jest do mniej problematycznej płytki.

Więcej