primer Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
primer

Jeżeli manicure hybrydowy pomimo dobrze przygotowanej i odtłuszczonej płytki, nadal odpryskuje – czas na produkt specjalny! Primer do paznokci, czyli preparat pomocniczy, którego zadaniem jest zwiększenie przyczepności bazy do naturalnej płytki paznokcia poprzez jej silne odtłuszczenie. Primer do paznokci łączy płytkę paznokcia z bazą, którą chc...

Jeżeli manicure hybrydowy pomimo dobrze przygotowanej i odtłuszczonej płytki, nadal odpryskuje – czas na produkt specjalny! Primer do paznokci, czyli preparat pomocniczy, którego zadaniem jest zwiększenie przyczepności bazy do naturalnej płytki paznokcia poprzez jej silne odtłuszczenie. Primer do paznokci łączy płytkę paznokcia z bazą, którą chcesz zaaplikować. Preparat ten możesz stosować do różnego rodzaju manicure, więc możesz go stosować pod bazę hybrydową, żelową lub akrylożel. Produkt ten stosujemy wyłącznie na naturalną, zdrową i nie popękaną płytkę paznokcia. Warto o tym pamiętać zwłaszcza w przypadku uzupełnienia stylizacji metodą żelową. W przypadku naturalnie tłustej pytki paznokcia masz do wyboru dwa primery: kwasowy i bezkwaspowy.

Primer kwasowy stosowany może być przez profesjonalistów, posiada on intensywny zapach i znacznie mocniej odtłuszcza płytkę paznokcia. Stąd też nie jest zalecany dla wrażliwej i cienkiej pytki.

Primer bezkwasowy to preparat, który jest bardziej uniwersalny, może być stosowany jako primer do hybryd, żeli lub akrylożeli. Primer bezkwasowy odtłuszcza płytkę paznokcia i zapobiega zapowietrzeniom oraz odpryskom. Reasumując, jeśli potrzebujesz primer pod hybrydy, a Twoje paznokcie nie są problematyczne, powinnaś wybrać primer bezkwasowy. W przypadku kiedy zastosowanie primera bezkwasowego, nie przyniosła efektu i Twój lakier nadal odpryskuje lub się zapowietrza, warto spróbować primera kwasowego.

Więcej