Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Cena
8 12
Filtruj

Najnowsze Wiadomości - Topdrogeria

ClaresaJest 205 produktów.

Podkategorie

Pokazuje 1 - 30 z 205 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 205 elementów
Claresa

Lakiery hybrydowe Claresa

Twoją pasją jest nieskazitelny manicure hybrydowy? Nasz też! Dlatego prezentujemy markę lakierów stworzonych dla najbardziej wymagających fanek wysokiej jakości lakierów hybrydowych – Claresa. Stanowi zbiór ponad 300 kolorów, a więc jest w czołówce marek największej liczby kolorów lakierów hybrydowych. Claresa zapewnia...

Lakiery hybrydowe Claresa

Twoją pasją jest nieskazitelny manicure hybrydowy? Nasz też! Dlatego prezentujemy markę lakierów stworzonych dla najbardziej wymagających fanek wysokiej jakości lakierów hybrydowych – Claresa. Stanowi zbiór ponad 300 kolorów, a więc jest w czołówce marek największej liczby kolorów lakierów hybrydowych. Claresa zapewnia intensywnie napigmentowaną formułę o średniej gęstości, którą bardzo łatwo rozprowadzić na płytce, co dodatkowo ułatwia dobrze wyprofilowany pędzelek. Dzięki temu możemy uniknąć zalewania skórek. Dzięki przebadanej formule jest bezpieczny dla paznokci oraz dłoni.

Po utwardzeniu w lampie UV lub LED uzyskujemy gładką połyskującą taflę o trwałości do trzech tygodni. Zaprojektuj już teraz wymarzony manicure z pomocą lakierów Claresa i osiągnij efekt WOW z brokatowym wykończeniem o większych i mniejszych błyszczących drobinkach w różnych kolorach, używając lakieru z efektem kociego oka, holo, z drobinkami niebrokatowymi czy lakierem świecącym w ciemności.

Lakiery są w niedużych czarnych buteleczkach 5g dla wygody użytkowania. Duże pojemności są bardziej narażone na wysychanie ze względu na dłuższe użytkowanie ich i częstszą ekspozycję na powietrze i warunki zewnętrzne. Pamiętaj, by zawsze przechowywać lakiery dobrze zakręcone w pozycji pionowej i z dala od słońca, by mogły zachować dobrą jakość aż do skończenia produktu.

Ceny lakierów Claresa to niesamowity stosunek wysokiej jakości do dosyć niskiej ceny w porównaniu do innych produktów na rynku. Trwałe lakiery do paznokci marki Claresa prezentują się pięknie na płytce paznokcia i wysmuklają dłonie.

Więcej