Filtruj według

Cena
4 11
Filtruj

Najnowsze Wiadomości - Topdrogeria

OliwkiJest 13 produktów.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Oliwki

W erze manicure'u hybrydowego, żelowego i akrylowego nasze paznokcie są nadmiernie eksploatowane, co je uszkadza. Jak wiadomo, robiąc manicure, nie tylko paznokcie są narażone na kontakt z różnymi substancjami chemicznymi, jak aceton, alcohol denat, octan etylu i izopropanol. Dbając o pięknie wyglądające paznokcie, nie zapomnijmy zadbać również ...

W erze manicure'u hybrydowego, żelowego i akrylowego nasze paznokcie są nadmiernie eksploatowane, co je uszkadza. Jak wiadomo, robiąc manicure, nie tylko paznokcie są narażone na kontakt z różnymi substancjami chemicznymi, jak aceton, alcohol denat, octan etylu i izopropanol. Dbając o pięknie wyglądające paznokcie, nie zapomnijmy zadbać również o całe dłonie, a w szczególności o skórki wokół paznokci. Przesuszone mogą pękać, co jest bolesne i może prowadzić do większych, nawet krwawiących ran. Każdy z nas kiedyś pewnie cierpiał z powodu tak małej rany jak naderwana skórka. Pamiętaj, by Twoje skórki były nawilżone i zabezpieczone.

Możesz skorzystać w tym celu z naszej oferty oliwek do skórek i paznokci o pięknych owocowych zapachach. Proponujemy najlepsze produkty na rynku kosmetycznym sprawdzonych i polecanych marek jak Semilac i Claresa, które mają w swojej ofercie także produkty wegańskie testowane dermatologicznie. Oliwki można stosować na płytkę paznokcia, by ją nabłyszczyć oraz wmasować w skórki, by zapobiegać suchości.

Co ważne w pielęgnacji dłoni – sam krem może nie wystarczyć, ponieważ skórki przy paznokciach są zbudowane z twardszego naskórka, więc potrzebują intensywniejszego nawilżenia i zabezpieczenia. Stosowanie dodatkowych preparatów przystosowanych specjalnie do skórek wzmacnia, nabłyszcza i dodaje elastyczności, dzięki czemu unikniesz problemów z suchymi narastającymi skórkami.

Zapraszamy serdecznie do zaopatrzenia się w te nieziemsko pachnące olejki!

Więcej