Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Cena
11 17
Filtruj

Najnowsze Wiadomości - Topdrogeria

Hi HybridJest 54 produktów.

Podkategorie

Pokazuje 1 - 30 z 54 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 54 elementów
Hi Hybrid

Lakiery hybrydowe Hi Hybrid

Trwały i piękny kolor paznokci to marzenie każdej kobiety – obecnie jest to możliwe z użyciem lakierów hybrydowych. Stały się one hitem ostatnich lat ze względu na długą wytrzymałość lakieru w porównaniu do standardowego lakieru do paznokci. Jeśli wydaje Ci się, że robienie hybryd zajmuje dużo czasu, to porównując cz...

Lakiery hybrydowe Hi Hybrid

Trwały i piękny kolor paznokci to marzenie każdej kobiety – obecnie jest to możliwe z użyciem lakierów hybrydowych. Stały się one hitem ostatnich lat ze względu na długą wytrzymałość lakieru w porównaniu do standardowego lakieru do paznokci. Jeśli wydaje Ci się, że robienie hybryd zajmuje dużo czasu, to porównując czas przeznaczony na manicure hybrydowy i tradycyjny zyskujemy kilkakrotnie dłuższy czas noszenia manicure’u hybrydowego i o wiele mniej zmartwień, że każdy dotyk może powodować zniszczenie lakieru.

Z lakierami hi hybrid możesz samodzielnie zrobić manicure, jaki tylko chcesz bez żadnych ograniczeń, ponieważ różnorodność kolorów i wykończenia jest ogromna.

Znajdziesz u nas delikatne róże (Pure Nude, Pink Nude, Pink Salmon, Granular Melon, Nudy Shine, Pure Beige, Elegant Nude, Pink Marble czy Glossy Marble), klasyczną czerwień (Classic Red), przyćmione pastelowe kolory (Casual Grey, Mild Red, Soft Heatherr, Green Ivory, Aqua Lilac, Light Blue, Comfy Beige). Zależnie od Twoich preferencji możesz wybrać gładkie błyszczące wykończenie, brokatowe z serii Carnival przygotowanej na specjalne okazje lub z mieniącymi się drobinkami z serii Party.

Marka hi hybrid daje możliwość na niepowtarzalną stylizację paznokci o wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu zyskujemy pomalowane paznokcie na czas o wiele dłuższy niż tradycyjny lakier. Manicure hybrydowy utrzymuje się zwykle około dwóch tygodni, a jeśli użyje się do niego wysokiej jakości produktów, to może pozostać na paznokciach na kolejne dwa tygodnie. Dlatego hi hybrid to lakiery, z którymi oszczędzisz czas i zyskasz naprawdę piękne i wytrzymałe paznokcie.

Więcej