Najnowsze Wiadomości - Topdrogeria

Pyłki/ BrokatyW tej kategorii nie ma produktów.

Pyłki/ Brokaty

Nieustannie rozwijający się rynek w zakresie stylizacji manicure hybrydowego, podyktowany szerokim zainteresowaniem sprawia, że lakiery na paznokciach to już za mało i chociaż najbardziej elegancki manicure to ten wykonany w jednym kolorze, nie ulega wątpliwości, że dodanie do niego subtelnych ozdób tylko pogłębia jego piękno. Ozdoby w postaci wszelkiego rodzaju pyłków z pewnością sprawdzą się w niecodziennych, szalonych stylizacjach. W naszej ofercie znajdziesz ich szeroki wybór.

Patrząc na niektóre zdobienia paznokci, nie ulega wątpliwości, że wyglądają jak prawdziwe dzieła sztuki. Szczególnie te z wykorzystaniem wszelkiego rodzaju pyłków. Oferowane produkty to wysokiej jakości akcesoria do zdobień, które wykorzystywane mogą być nie tylko w domowym zaciszu, ale również w salonach kosmetycznych. Pyłki do zdobień to nic innego jak różnej wielkości drobinki, które po odpowiedniej aplikacji pozwalają na uzyskanie spektakularnego efektu na paznokciach. Syrenka, kameleon, lustro czy holo – nazwy pyłków doskonale odzwierciedlają ich wygląd na Twoich paznokciach.

Z dostępnymi w naszej ofercie pyłkami każda kobieta w szybki sposób może stworzyć efektowne i bardzo charakterystyczne zdobienie. Lustrzane paznokcie, holograficzna płytka, czy efekt szronu to tylko niektóre propozycje, jakie z pewnością przypadną do gustu niejednej fance oryginalnego manicure.