Najnowsze Wiadomości - Topdrogeria

akrylW tej kategorii nie ma produktów.

akryl

Akryl do paznokci pozwala na utwardzenie i zabezpieczenie płytki, ale nie tylko. Proszki i pyłki akrylowe służą również do wykonywania nawet najbardziej misternych zdobień na paznokciach. Akryl to kolejny produkt wykorzystywany w stylizacji paznokci. Charakteryzuje się przedłużoną trwałością, umożliwia uzyskanie spektakularnych efektów, a także ...

Akryl do paznokci pozwala na utwardzenie i zabezpieczenie płytki, ale nie tylko. Proszki i pyłki akrylowe służą również do wykonywania nawet najbardziej misternych zdobień na paznokciach. Akryl to kolejny produkt wykorzystywany w stylizacji paznokci. Charakteryzuje się przedłużoną trwałością, umożliwia uzyskanie spektakularnych efektów, a także jest bezpieczny dla płytki. Akryl to proszek (polimer), który po połączeniu z płynem akrylowym – liquidem aplikujemy na odpowiednio przygotowane paznokcie. Jego utwardzenie następuje samoistnie, bez lampy UV. Należy mieć jednak świadomość, że jego pełna trwałość zostanie uzyskana dopiero po 48 godzinach od nałożenia. Akryl utrzymuje się na płytce nawet do 6 tygodni. Wszystko zależy od stanu paznokci, Ponadto akryl należy regularnie uzupełniać oraz spiłowywać.
Paznokcie akrylowe są obecnie jedną z najpopularniejszych technik stylizacji płytki. Akryl bardzo mocno przylega do płytki i nie wymaga utwardzania w lampie LED/UV. Doskonale radzi sobie z ukrywaniem niedoskonałości płytki. Mimo że aplikacja akrylu może sprawiać nieco trudności osobom zaczynającym przygodę ze stylizacją paznokci, warto się w niej wyspecjalizować, ponieważ spektakularne efekty, dzięki tej technice, wynagrodzą wszystkie godziny treningów.
W naszej ofercie znajdziesz wszystko to, co potrzebne do wykonania stylizacji akrylowej. Tylko od Ciebie zależy, co wybierzesz.

Więcej