Filtruj według

Kolor
więcej... mniej
Cena
24 103
Filtruj

Najnowsze Wiadomości - Topdrogeria

Palu BazyJest 26 produktów.

Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów
Palu Bazy
  • PALU Base Rubber- jest to baza kauczukowa, która sprawdzi się idealnie dla łamliwych, kruchych i bardzo problematycznych paznokci. Dzięki niej przyczepność do naturalnej płytki paznokcia znacząco się zwiększa. Dzięki jej konsystencji nie musisz już martwić się o zalane skórki. Średnio-gęsta konsystencja sprawi, że będzie się ją z łatwością nak...
  • PALU Base Rubber- jest to baza kauczukowa, która sprawdzi się idealnie dla łamliwych, kruchych i bardzo problematycznych paznokci. Dzięki niej przyczepność do naturalnej płytki paznokcia znacząco się zwiększa. Dzięki jej konsystencji nie musisz już martwić się o zalane skórki. Średnio-gęsta konsystencja sprawi, że będzie się ją z łatwością nakładać, a modelowanie nią będzie zwyczajnie przyjemne! Martwisz się, że masz zbyt krótkie paznokcie? Ta baza sprawi, że możesz przedłużyć je nawet o 3mm! Bazy Rubber występują w wielu kolorach, a dzięki ich wytrzymałości nawet do 4 tygodni możesz cieszyć się swoim pięknym manicure hybrydowym dłużej! Posiada wiązania kauczukowe, dzięki którym jest twoje paznokcie są bardziej elastyczne. Nie zapowietrza się. Nadaje naturalny kolor i nie wymaga nakładania lakierów. Posiada bezpieczną formułę, dzięki której odbudujesz płytkę paznokcia.
  • PALU Baza Base Coat-baza do lakierów hybrydowych. Dzięki niej zwiększysz przyczepność lakieru hybrydowego do paznokcia. Jej rzadka konsystencja ułatwi Ci jej nakładanie. Jakość bazy zapewni CI trwałość Twoich paznokci nawet do 4 tygodni.
  • PALU Baza Maxi-wzmacniająca baza, a dodatkowo samopoziomująca, dzięki niej możesz wyrównać, nadbudować i przedłużyć paznokcie nawet do 4mm! Podbudowuje i utwardza płytkę paznokcia, dzięki czemu zwiększa jej odporność na urazy. Baza Maxi przy regularnym stosowaniu poprawia stan płytki paznokcia. Poleca się ją do cienkich i słabych płytek paznokcia. Jej konsystencja ułatwia aplikację. Trwałość nawet do 3 tygodni. Jest bezpieczny dla dłoni i paznokci.
Więcej