Filtruj według

Cena
5 20
Filtruj

Najnowsze Wiadomości - Topdrogeria

Cążki do skórekJest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Cążki do skórek

Jeśli szukasz wygodnego sposobu na pozbycie się skórek nachodzących na płytkę paznokcia, to nasze cążki do skórek będą dla Ciebie idealne. To profesjonalne rozwiązanie dla indywidualnych klientów. Cążki dają możliwość wycięcia skórek zarastających płytkę paznokcia, dzięki czemu uzyskasz efekt optycznego powiększenia paznokcia. Z użyciem naszych ...

Jeśli szukasz wygodnego sposobu na pozbycie się skórek nachodzących na płytkę paznokcia, to nasze cążki do skórek będą dla Ciebie idealne. To profesjonalne rozwiązanie dla indywidualnych klientów. Cążki dają możliwość wycięcia skórek zarastających płytkę paznokcia, dzięki czemu uzyskasz efekt optycznego powiększenia paznokcia. Z użyciem naszych narzędzi zapewniamy, że nie spotka Cię żadna przykra rana spowodowana naderwaniem takiej skórki. Zapewnij sobie szybkość i dokładność z pomocą niezwykle precyzyjnych i cienkich ostrzy, dopasowanych anatomicznie do kształtu paznokcia. Możesz liczyć na skuteczne cięcie bez szarpania i ciągnięcia dzięki bardzo cienkim ostrzom spełniających swoje zadanie bez zarzutu.

Ze względu na wykonanie ich ze stali nierdzewnej mogą być użytkowane długo bez obaw o pojawienie się rdzy lub stępienie ostrzy przy odpowiednim użytkowaniu. Ich wykonanie pozwala na łatwą dezynfekcję i czyszczenie. Mają wygodny, ergonomiczny uchwyt, przez co praca nimi jest efektywna i łatwa. Praca cążkami jest dla kosmetyczki-manicurzystki jednym z podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych kobiet i mężczyzn. Dzięki wycięciu skórek wokół paznokcia wyglądają one na większe i zadbane. Mając cążki do paznokci kupione w naszym sklepie nie musisz jednak korzystać z usług kosmetyczki, jeśli nie masz zbyt dużo czasu albo żadna manicurzystka nie ma wolnego terminu wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Sprawdź także inne przydatne narzędzia stosowane do manicure i poczuj się w swoim domu jak u najlepszej kosmetyczki. Zadbaj o siebie! Bo nikt inny nie zadba o Ciebie jak dobrze, jak ty sam!

Więcej