Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Cena
19 103
Filtruj

Najnowsze Wiadomości - Topdrogeria

PaluJest 122 produktów.

Podkategorie

Pokazuje 1 - 30 z 122 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 122 elementów
Palu

Lakiery hybrydowe Palu

Kosmetyki najwyższej jakości, produkowane z zachowaniem norm ISO i GMP oraz z użyciem surowców pochodzenia naturalnego z grupy Cosmetics Grade, które posiadają certyfikat pełnej oceny bezpieczeństwa – tym może pochwalić się marka Palu. Ze względu na stale rosnącą popularność lakierów hybrydowych rozszerzamy asortyment nas...

Lakiery hybrydowe Palu

Kosmetyki najwyższej jakości, produkowane z zachowaniem norm ISO i GMP oraz z użyciem surowców pochodzenia naturalnego z grupy Cosmetics Grade, które posiadają certyfikat pełnej oceny bezpieczeństwa – tym może pochwalić się marka Palu. Ze względu na stale rosnącą popularność lakierów hybrydowych rozszerzamy asortyment naszej drogerii o jak najlepsze marki, by nasze klientki czuły się pewnie, wybierając naszą drogerię.

Stawiając na profesjonalne i w pełni bezpieczne kosmetyki, staramy się stworzyć miejsce, w którym każdy fan dbania o swój wygląd będzie czuł się dobrze i znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Takie właśnie są lakiery Palu – różnorodne i dla smakoszy z wyszukanym gustem. Posiadamy szeroki wybór niepowtarzalnych kolorów hybryd, dzięki którym stworzysz równie piękny manicure w zaciszu domowym, jaki możesz uzyskać w salonie kosmetycznym.

Intensywne, głębokie kolory z perfekcyjnym połyskiem o trwałości na ścieranie i odpryski zwykle około 3 tygodni – tak można bardzo skrótowo określić produkty Palu. Specyficzna metoda utrwalania hybryd daje dużo opcji zdobienia, ponieważ można nałożyć na płytkę paznokcia nie tylko jeden produkt, a to skutkuje ogromną liczbą stylizacji możliwych do wykonania. Lakier jest twardy, więc dodatkowo zmniejszasz ryzyko złamania swojego naturalnego paznokcia.

Możesz skomponować swój zestaw lakierów hybrydowych marki Palu z pomocą naszej drogerii internetowej, by tworzyć profesjonalne stylizacje hybrydowe. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem do manicure’u hybrydowego.

Więcej