Filtruj według

Cena
3 13
Filtruj

Najnowsze Wiadomości - Topdrogeria

pędzelki/stylografy/sondyJest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
pędzelki/stylografy/sondy

Sonda do ozdób do paznokci

Sondy do ozdób do paznokci to wysokiej jakości przyrządy stosowane w manicure i pedicure hybrydowym. Są one zakończone z obydwu stron metalowymi kuleczkami, które różnią się między sobą wielkością. Narzędzia te zdecydowanie ułatwiają wykonanie linii uśmiechu przy frenchu żelowym, a także sprawną i profesjonalną aplikac...

Sonda do ozdób do paznokci

Sondy do ozdób do paznokci to wysokiej jakości przyrządy stosowane w manicure i pedicure hybrydowym. Są one zakończone z obydwu stron metalowymi kuleczkami, które różnią się między sobą wielkością. Narzędzia te zdecydowanie ułatwiają wykonanie linii uśmiechu przy frenchu żelowym, a także sprawną i profesjonalną aplikację wszelkich ozdób. Zawyczaj większa kuleczka ma 3mm, a mniejsza 1mm. Za pomocą profesjonalnej sondy można wykonać piękne zdobienia, przede wszystkim kropki. Narzędzie to gwarantuje komfort pracy i idealne dopasowanie do indywidualnych preferencji i gustu. Sonda do paznokci dwustronna gwarantuje możliwość dopasowania średnicy kropki do wizji kosmetyczki i klientki. Inną ogromną zaletą sondy jest łatwość i komfort użytkowania, a w dodatku wysoka estetyka i elegancja. Sonda do ozdób do paznokci zdecydowanie spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa. Warto wspomnieć również o tym, że sonda sprawdzi się idealnie do przyklejania kryształków Swarovskiego, cyrkonii lub ćwieków. Z uwagi na wszystkie te zalety narzędzia, każda profesjonalna kosmetyczka powinna mieć je wśród swoich akcesoriów. Podczas korzystania z sondy, warto mieć na uwadze zasady właściwego jej czyszczenia. Jakie? Przede wszystkim wszystkie narzędzia przed użyciem i bezpośrednio po nim muszą być dokładnie wyczyszczone i zdezynfekowane, a także systematycznie natłuszczane w celu utrzymania skuteczności. Należy pamiętać też o tym, że:

  • dłuższy kontakt z wodą może znacznie uszkodzić sondy oraz osłabić ich skuteczność podczas tworzenia manicure,
  • stępienia oraz uszkodzenia spowodowane upuszczeniem i uderzeniem, mogą skutkować znacznym obniżeniem ich żywotności,
  • wszelkie zabiegi przeprowadzane na twardych paznokciach i skórkach osłabiają narzędzia,
  • wszystkie akcesoria, urządzenia do manicure oraz pedicure w tym sondy mają określoną żywotność i będą działały prawidłowo tylko i wyłącznie do tego czasu,
  • sterylizacja oraz dezynfekcja etapowo będą wpływały na znaczne osłabienie skuteczności ostrzy i jakości stali w narzędziach.

Sondy do ozdób paznokci powinny być prawidłowo przechowywane, prawidłowo wyczyszczone, zdezynfekowane oraz wysuszone, umieszczone w suchym i czystym miejscu. Szukasz sklepu oferującego wysokiej jakości sondy do ozdób do paznokci? Sprawdź ofertę Top Drogerii! Dysponujemy szeroką gamą sond do zdobień – w różnych kolorach i rodzajach, tak, by każda z Was mogła wybrać odpowiednie narzędzie dla siebie. Zapraszamy do składania zamówień!

Pędzelki do paznokci do żelu

Manicure żelowy, inaczej żel, to jeden z rodzajów manicure, do którego wykorzystuje się specjalne żele utwardzane pod światłem UV. Ta metoda nazywana jest również światłoutwardzalną. Żel można wykonać już na naturalnej płytce paznokcia bez zmieniania jej wielkości. Przy wykorzystaniu żelu można przedłużyć paznokcie i nadać im odpowiedni kształt. Wówczas wykorzystuje się specjalne do tego szablony lub nakleja się specjalne tipsy. Dlatego manicure żelowy jest doskonałą propozycją dla kobiet, które marzą o długich i zdrowych paznokciach. Zdecydowanie przypadną do gustu wszystkim kobietom, które lubią manicure klasyczny, ale chcą nadać paznokciom zupełnie inną długość i kształt. Do stworzenia profesjonalnego manicure niezbędne są pędzle. Pędzle do paznokci do żelu charakteryzują się płaskim, języczkowym kształtem. Umożliwiają równomierne i szczegółowe zaaplikowanie żelu zarówno o rzadkiej, jak i gęstej konsystencji. Pędzelki do żelu mogą mieć różne rodzaje włosia, np. syntetyczne lub naturalne, a także różną wielkość (zazwyczaj od 4 do 8 mm szerokości). Mogą być również ścięte na kilka sposobów – owalnie, prostopadle lub na kształt szpicu. Ułatwia to stylistkom tworzenie manicure żelowego oraz dobór pędzla według ich własnych preferencji. Pędzelek powinien być idealnie dostosowany do wykonywania stylizacji żelowych w różnych technikach. Dzięki temu praca stylistki jest szybsza, łatwiejsza i o wiele bardziej efektowna. Można wyróżnić kilka rodzajów pędzli do paznokci do żelu w zależności od: rozmiaru, rodzaju włosia, kształtu, uchwytu i innych właściwości. Im niższy numerek, tym mniejszy jest pędzel. Wszystkie najmniejsze pędzelki mają zazwyczaj numer 4, średnie numer 6, natomiast większe numer 8. Szerokość pędzla warto dopasować do szerokości płytki paznokci. Wybierając pędzelek do żelu, warto zwrócić uwagę na twardość włosia, która doskonale pasować będzie do stylu pracy nad zdobieniami paznokci. Pędzelki do żelu są zazwyczaj zakończone prostopadle, owalnie lub w szpic. Prostopadłe idealnie sprawdzą się przy budowaniu paznokcia i krzywej C. Te, które zakończone są owalnie, są idealne do opracowywania skórek i do tworzenia linii uśmiechu. Pędzle zakończone w szpic sprawdzają się przy malowaniu końcówek manicure frenchowego i zdobień w stylu ombre. Wybierając pędzel, warto postawić na tę część, która przeznaczona jest dla komfortu manicurzystki, a więc na rączce pędzelka do żelu. Może być ona prosta, podobna do długopisu lub pędzelka do farb. Warto rozważyć zakup pędzelka do żelu z wygodną i ergonomiczną rączką. Osoby, które nie mogą zdecydować się na jeden rodzaj pędzelka do żelu, powinny rozważyć opcję pędzelka dwustronnego, z jednej strony może to być pędzelek zakończony w szpic, a z drugiej np. owalny. Szukasz idealnego pędzelka do żelu? Sprawdź koniecznie ofertę Top Drogerii!

Więcej