Semilac Thermal Red&Orange 642

Producent: Semilac


33,00 zł

Uwaga: Ostatnia sztuka!

Czerwony lakier termiczny Semilac Thermal Red&Orange 642 w formie bazowej kusi soczystością kobiecej barwy. Gdy atmosfera sięgnie zenitu – hybryda termiczna Semilac zostanie doprawiona oranżowym płomieniem miłości!

Lakiery termiczne Semilac – dla lubiących ciągłe zmiany!

Kto powiedział, że elegancka stylizacja musi być jednostajna? No właśnie! Lakiery termiczne Semilac Thermal to gwarancja pięknego manicure, który zmieni się razem z Twoimi uczuciami! Głębia barwy może zostać złagodzona jaśniejszym kolorem lub wzmocniona dobitniejszym tonem. Wszystko zależy od tego, na jaki lakier termiczny się zdecydujesz! Wybieraj – masz w czym!

Hybryda termiczna Semilac – dla ceniących najwyższą jakość!

Hybryda termiczna Semilac to barwna nowość na jesień, która wzbogaca naszą rozbudowaną ofertę. Lakiery termiczne z linii Semilac Thermal to 9 propozycji na pokazanie stylizacją tego, co czujesz! Od teraz to możliwe – lakier termiczny zmienia się pod wpływem temperatury. Jeśli zrobi się naprawdę gorąco – kolor Twoich paznokci ożywi się i poinformuje o tym otoczenie!

Ciemne granaty? Kobiece fiolety? A może wyrazista i uczuciowa czerwień? Decyduj! Lakiery termiczne Semilac Thermal występują w 9 niepowtarzalnych kolorach, które zmienią się razem z Twoimi uczuciami. To minimum 18 sposobów na pokazanie tego, co w duszy Ci gra!

Lakiery termiczne hybrydowe – gdy chcesz zaszaleć z kolorami!

Lakiery termiczne hybrydowe to świetna propozycja, jeśli masz ochotę na chwileczkę zapomnienia. Proponujemy Ci nowe lakiery termiczne hybrydowe Semilac, które pysznią się 9 barwami. Zmieniaj je dowolnie pod wpływem temperatury i uczuć! To niezawodny sposób na zadanie ostatecznego ciosu szarości za oknem!

Opinie naszych klientów

Klienci wybrali również

xD