Obniżka! Lakier hybrydowy 512 LalaLove

Lakier hybrydowy 512 LalaLove

3003

Nowy produkt

50

34,99 zł

22,74 zł

-35%

512 Lalalove – bardzo jasny, pastelowy róż o delikatnie ciepłym odcieniu. To wysmakowana propozycja dla fanek eleganckich stylizacji okraszonych dziewczęcym urokiem. Róż odnajdzie się praktycznie we wszystkich okolicznościach – biznesowych i prywatnych.  Krycie koloru – pełne.

żowy lakier do paznokci – gwiazdorska wersja light

żowy lakier do paznokci ma wiele twarzy. Jedną z nich jest lekka i bardzo słodka wersja, która zaproponowała w swoim zestawie Nailstagram Honorata Skarbek. Lakier hybrydowy z tej kompozycji barw jest zdecydowanie najbardziej dziewczęcy i infantylny. Lubi towarzystwo, choć może występować w satysfakcjonującej wersji solo.

żowy lakier hybrydowy Semilac 512 Lalalove – bo liczy się miłość od pierwszego pomalowania!

żowy lakier hybrydowy Semilac 512 Lalalove to jeden z tych zawodników, który kładzie na łopatki już przy pierwszym zastosowaniu. Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu! Ten różowy lakier z kolekcji Honoraty Skarbek jest delikatny, ale nieoczywisty. Kuszący, ale charakterny. To cudowne połączenie skrajności, w którym ciężko się nie zadurzyć od pierwszego pomalowania!

Nie wierzysz? I dobrze – bo nie musisz. Po prostu sięgnij kiedyś po ten różowy lakier hybrydowy i stwórz na jego bazie manicure. Może być ozdobą codziennej stylizacji lub podkreśleniem Twojego looku na wielkie wyjście. Sprawdzi się – na każdą okazję!

żowe paznokcie Semilac – co powiesz na wyszukane wzory?

żowe paznokcie Semilac to sprawdzona i bezpieczna opcja. Jeśli wybierasz się na manicure i nie masz na niego pomysłu – żowe paznokcie trafią w punkt! A jeśli chcesz więcej – żowe paznokcie Semilac możesz dodatkowo ozdobić wyszukanym wzorem. Ten różowy lakier polubi inne stonowane kolory lub bardziej lśniące propozycje!

30 inne produkty w tej samej kategorii