Obniżka! Lakier hybrydowy 212 Business Line Natural Pink

Lakier hybrydowy 212 Business Line Natural Pink 7ml

Nowy produkt

Ostatnie egzemplarze!

37,99 zł

28,49 zł

-25%

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 23,93 zł

  • DARMOWA DOSTAWA OD 120 ZŁ
  • WYSYŁKA W 24 GODZINY
  • WYSYŁKA INPOSTEM
  • WYSYŁKA ORLEN PACZKĄ

Różowy lakier do paznokci – stosowny także w pracy! 

Lakiery hybrydowe Semilac 212

Czasy, gdy różowy lakier do paznokci mógł zdobywać przestrzeń jedynie poza biurem odeszły do lamusa! Od teraz, dzięki kolekcji Semilac Business Line różowy lakier do paznokci odważnie wchodzi na biurowe korytarze, biurka i do salek konferencyjnych. Jest zdeterminowany, odpowiedzialny, a przy tym elegancki i dostojny. Sprawdź go!

Różowy lakier hybrydowy – dopasuj barwę do swojej osobowości!

Nie od dziś wiadomo, że kolory wyrażają Twoje samopoczucie i nastawienie do świata. Patrzysz na niego przez różowe okulary? Świetnie się składa! Nasz różowy lakier hybrydowy nie będzie zatem potrzebował wiele czasu, by skraść Twoje serce! Jesteś umówiona z nim na rozmowę biznesową? Przekona Cię do siebie ze zniewalającą lekkością i łatwością!

Różowy lakier hybrydowy bez problemu wpleciesz w stylizację biznesową lub uczynisz z niego gwiazdę swojej kreacji! Semilac Business Line to kolekcja dedykowana kobietom sukcesu, które od teraz mogą cieszyć się różowym lakierem hybrydowym także w bardziej formalnych okolicznościach.

Różowe paznokcie – wzory dodatkowo je ożywią!

Lubisz różowe paznokcie? Wzory także! Jeśli możesz pozwolić sobie na porcję frywolności – sięgaj po to, co dusza i wyobraźnia Ci podpowiadają! Złoto, srebro, kolorowe drobiny? Różowe paznokcie wzory przyjmą z przyjemnością!  Stanowisko nie pozwala Ci na takie szaleństwa?Różowe paznokcie możesz ozdobić przez wzory o bardziej stonowanym charakterze! Postaw na biel i delikatne szarości.

Wasze Opinie

Nikt nie wyraził opinii na temat tego produktu

Napisz opinię

Lakier hybrydowy 212 Business Line Natural Pink 7ml

Inni klienci oglądali również

Inni klienci kupili również