Obniżka! Semilac Thermal Orange&Peach 640

Semilac Thermal Orange&Peach 640

3078

Nowy produkt

33,00 zł

18,98 zł

-14,02 zł

Semilac Thermal Orange&Peach 640  to zupełna nowość w naszej ofercie. Dzięki niej możesz zabarwić wyjątkowy manicure jeszcze bardziej zaskakującym kolorem, który przemienia się z Twoim uczuciem! Termiczne lakiery hybrydowe zmieniają się pod wpływem temperatury - w tym przypadku głębia oranżu przejdzie w słodycz brzoskwiniowej barwy.

Lakiery termiczne Semilac – ubierz jesień w swoje uczucia!

Lakiery termiczne Semilac to zupełna nowość w naszej ofercie, która nie przez przypadek wprowadzana jest chłodniejszymi tygodniami! Lakiery termiczne Semilac to możliwość ozdobienia jesienno-zimowej stylizacji gorącymi uczuciami i bogatymi barwami! Dzięki nim uzyskasz wyszukany manicure, który będzie żył biciem Twojego serca!

Hybryda termiczna to coraz popularniejszy produkt do zdobienia paznokci. Jeśli masz ochotę na stylizację, która obfituje w żywe (i to dosłownie!) barwy – dobrze trafiłaś! Hybryda termiczna Semilac to wyjątkowy kolor bazowy, który pod wpływem temperatury zmieni się i będzie czarować zupełnie innym odcieniem!

Lakier termiczny Semilac to Twój sposób na wyrażenie siebie i tego, co w duszy Ci gra! Emocje sięgają zenitu? A może czujesz chłodny powiew serca? Twoje paznokcie hybrydowe nie będą na to obojętne! Lakier termiczny Semilac to niezawodny sposób na pokazanie tego, co czujesz. Niech każdy, kto Cię zmrozi ma się na baczności – Twój pazur nie będzie bezczynny!

Lakiery termiczne Semilac to najnowsze produkty, które wzbogacają naszą szeroką ofertę. Wybierz ulubione pozycje z 9 kolorów lakierów termicznych Semilac i baw się uczuciami na paznokciach! Lakier termiczne Semilac Thermal to Twój sposób na wyszukaną stylizację, która będzie zmieniać się pod wpływem temperatury!

30 inne produkty w tej samej kategorii