Primer Preparat zwiększający przyczepność

1385

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

12,99 zł

  • DARMOWA DOSTAWA OD 100 ZŁ
  • WYSYŁKA W 24 GODZINY
  • WYSYŁKA INPOSTEM
  • WYSYŁKA ORLEN PACZKĄ

Preparat silnie zwiększający przyczepność produktów przeznaczonych do stylizacji paznokci, aplikowany na naturalną płytkę.

W związku z niskimi temperaturami na dworze informujemy, że PRIMER zamarza w niskich temperaturach. Po rozpakowaniu paczki nie można otwierać PRIMER'a, należy go pozostawić w temperaturze pokojowej aż powróci całkowicie do płynnej konsystencji. Dopiero po zmianie stanu w postać płynną można odkręcić nakrętkę i zacząć nakładać preparat na paznokieć. Jednocześnie informujemy, że nie zmienia on poprzez taki proces swoich właściwości.

Stosowanie:
Przed użyciem Semilac Primer należy dobrze przygotować płytkę paznokcia do manicure. Należy najpierw zmatowić płytkę dowolnym pilniczkiem i bloczkiem polerski, następnie ją odtłuścić Semilac Nail Cleanerem, dopiero wtedy możemy użyć Semilac Primer. W pierwszej czynności należy namoczyć jednorazowo pędzelek w preparacie i nałożyć go jednym pociągnięciem na płytce na każdym z 5 paznokci. Nie trzeba moczyć kilkakrotnie pędzelka przy nakładaniu preparatu na każdy paznokieć. Przy drugiej ręce czynność powtórzyć. Następnie można zacząć nakładać manicure zgodnie z zasadami.
Skład:
Ingredients: Methacrylic Acid, Butyl Methacrylate, Butyl Acetate.

Wasze Opinie

Nikt nie wyraził opinii na temat tego produktu

Napisz opinię

Inni klienci oglądali również

Inni klienci kupili również