Semilac Primer Bezkwasowy Preparat zwiększający przyczepność

1386

Nowy produkt

39

12,99 zł

Primer Acid Free to wysokiej jakości płyn wytrawiający naturalną płytkę paznokcia. Zwiększa przyczepność powłoki nałożonej na paznokieć.

W związku z niskimi temperaturami na dworze informujemy, że PRIMER zamarza w niskich temperaturach. Po rozpakowaniu paczki nie można otwierać PRIMER'a, należy go pozostawić w temperaturze pokojowej aż powróci całkowicie do płynnej konsystencji. Dopiero po zmianie stanu w postać płynną można odkręcić nakrętkę i zacząć nakładać preparat na paznokieć. Jednocześnie informujemy, że nie zmienia on poprzez taki proces swoich właściwości.

Stosowanie:

Przed użyciem Semilac Primer należy dobrze przygotować płytkę paznokcia do manicure. Należy najpierw zmatowić płytkę dowolnym pilniczkiem i bloczkiem polerski, następnie ją odtłuścić Semilac Nail Cleanerem, dopiero wtedy możemy użyć Semilac Primer. W pierwszej czynności należy namoczyć jednorazowo pędzelek w preparacie i nałożyć go jednym pociągnięciem na płytce na każdym z 5 paznokci. Nie trzeba moczyć kilkakrotnie pędzelka przy nakładaniu preparatu na każdy paznokieć. Przy drugiej ręce czynność powtórzyć. Następnie można zacząć nakładać manicure zgodnie z zasadami.

Skład:

Ingredients: Ethyl Acetate, Isopropylidenediphenyl Bisoxyhydroxypropyl Methacrylate, Hema, Hydroquinone, P-hydroxyanisole.

30 inne produkty w tej samej kategorii