SEMILAC TOP NO WIPE MAT STONE EFEKT KAMIENIA 7ML

Nowy produkt

5

37,99 zł

32,29 zł

-15%

SEMILAC TOP NO WIPE MAT STONE EFFECT 7ML

Semilac Top No Wipe Matt Stone Effect – to prosty sposób na spektakularną zmianę Twojego ulubionej stylizacji nadając manicure matowe wykończenie z efektem kamieni. Matowy Top wzbogaciliśmy o małe czarne drobiny, które z łatwością odmienią każdą stylizację. Manicure wykończony topem pozbawiony jest połysku i smug. Tworzy przyjemne w dotyku „zamszowe” wykończenie. Top No Wipe Matt Stone Effect nie posiada warstwy dyspersyjnej.

SEMILAC TOP NO WIPE MAT STONE EFFECT TO:

  • Efekt matowego kamienia na paznokciach
  • Prosty sposób na domowe zmiany Twojego  manicure w ulubionych kolorach lakieru hybrydowego od Semilac!
  • Brak warstwy dyspersyjnej - brak konieczności przemywania produktu

KOLOR: bezbarwny, matowy

POJEMNOŚĆ: 7 ml

STONE EFFECT

Jeszcze nigdy modne zmiany nie były tak proste w domowym zaciszu! W Semilac przygotowaliśmy dwie zdumiewające nowości – Top No Wipe Stone Effect oraz Top No Wipe Matt Stone Effect, dzięki którym z łatwością uzyskasz najmodniejszy efekt kamieni w tym sezonie. Przekonaj się jakie to proste! Na zakończenie manicure użyj jednego z dwóch Topów od Semilac z dodatkiem głębi czarnej drobiny. Dzięki temu uzyskasz niebanalny efekt kamienia na paznokciach w dwóch wersjach. Zjawiskowy połysk z efektem kamieni, uzyskasz aplikując Top No Wipe Stone Effect. Jeśli lubisz nieoczywiste formy postaw na Top No Wipe Matt, aby nadać stylizacji matowe wykończenie z efektem kamieni na paznokciach. Produkty z tej linii gwarantują modne zdobienie z efektem kamienia na paznokciach w Waszych ulubionych kolorach. Miksuj dowolnie swoje ulubione kolory i zmieniaj swój manicure dzięki zanurzonej czarnej drobinie uzyskując najmodniejszy w tym sezonie efekt kamieni na paznokciach.

STOSOWANIE

Top No Wipe Stone Effect nie posiada warstwy dyspersyjnej. Produkt nie wymaga przemywania Cleanerem i charakteryzuje się konsystencją podobną do Semilac Top No Wipe. Przed każdym użyciem dokładnie wymieszaj produkt. Top nie wymaga podwójnego czasu utwardzania.

BAZY I TOPY SEMILAC

Ponadczasowa konstrukcja wymaga solidnych fundamentów oraz trwałego dachu. By uzyskać maksymalnie trwały efekt i wydobyć z kolorów to co najlepsze, należy posługiwać się bazami i topami najwyższej jakości. Jest to szczególnie ważne, ponieważ baza jest jedynym produktem, który styka się z naturalną płytką paznokcia. Top to natomiast warstwa, która zabezpiecza kolor, jak również nadaje stylizacji pożądany efekt końcowy – lśniący lub matowy. W tym przypadku nie uznajemy kompromisu i Ty też nie powinnaś!

30 inne produkty w tej samej kategorii