Najnowsze Wiadomości - Topdrogeria

NIECH CAŁY ŚWIAT ZOBACZY TWOJĄ STYLIZACJĘ!

Jeśli masz wątpliwości, czy zgłosić się do naszego konkursu, postaram się w paru punktach przekonać Cię, że niczego nie tracisz, jedynie co - to zyskujesz !!!

Co trzeba zarobić, aby wziąć udział w konkursie:

  1. Zgarnąć RABAT na produkty w TopDrogeria.pl
  2. Wysłać zdjęcie swojej najlepszej stylizacji paznokci wraz z krótkim opisem i swoimi danymi.
  3. Umieścić zdjęcie w swoich mediach społecznościowych podlinkowując nas jako Waszego partnera: www.topdrogeria.pl #topdrogeria

Dlaczego warto.

Niezależnie od tego, jak długo działasz na rynku i czy jesteś salonem czy jednoosobową działalnością gospodarczą możesz zdobyć nagrodę w postaci rabatu na wszystkie produkty znajdujące się na naszym sklepie, jednak to nie wszystko, oto korzyści z udziału w konkursie:
  1. Większa wiarygodność
To istotny czynnik dla Twoich klientów, którzy poznają w ten sposób gwarancję jakości świadczonych przez Ciebie usług.  Udział w naszym konkursie może też pomóc w pozyskaniu nowych klientów, uwiarygodniając Cię na rynku i wzbudzając zaufanie. I wreszcie to świetny sposób na wyróżnienie siebie na tak rozbudowanym rynku świadczonych usług w świecie stylizacji paznokci.
  1.  Darmowa promocja
Możliwość zaprezentowania swojej stylizacji paznokci za pomocą lakierów hybrydowych Semilac może być skutecznym narzędziem promocyjnym, wspierającym Twoje działania marketingowe. Darmowa reklama na portalach społecznościowych ułatwi Tobie i Twojej firmie nawiązanie pozytywnych relacji z klientami jak również pozyskanie nowych. Zamieszczenie swoje stylizacji na naszej stronie jest też okazją do samodzielnej promocji firmy i podniesienia świadomość marki. To pozytywny komunikat, który umiejętnie wykorzystany zwiększa widoczność Twojej firmy i otwiera nowe możliwości.
  1. Bezcenny benchmarking
Zgłoszenie do naszego konkursu pozwoli Ci przyjrzeć się swoim osiągnięciom i porównać je z konkurencją. Dzięki takiemu wewnętrznemu badaniu możesz dostrzec nową wartość swojej działalności oraz poznanie obszarów, które warto dopracować. To okazja by ocenić swoją ofertę, poziom innowacji, innowacyjne metody stylizacji paznokci, obsługę klienta czy strategię świadczenia własnych usług lub twojego salonu. Dzięki czemu możesz pomyśleć w jaki sposób mógłbyś zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku kosmetycznym. Udział w konkursie może pomóc Ci poznać trendy, oczekiwania rynku, osiągnięcia konkurencji i wyzwania branży, a taka wiedza bywa nawet cenniejsza niż nagrody!
      4. Prestiż i reputacja
Dzięki udziałowi w naszym konkursie możesz pozyskać nowe kontakty i wypromować się w środowisku kosmetycznym.  Pojawiając się w popularnych mediach społecznościowych wśród najlepszych, możesz stać się jednym z nich.
      5. Motywacja zespołu
Warto korzystać z wszelkiego rodzaju konkursów, gdyż rywalizacja jest zdrowa nie tylko w sporcie, dążenie do zdobycia nagrody (nieważne jakiej) sprawia, że zwiększa się Twoja motywacja, chcesz zaprezentować się z jak najlepszej strony. Dobrze zakomunikowana wygrana wewnątrz firmy sprawia, że zespół czuje się doceniony, dumny i zachęcony do dalszego wysiłku.
            Warto wziąć udział w naszym konkursie, ponieważ tak naprawdę nie ma w nich przegranych, zyskujesz natomiast: darmową reklamę, produkty najwyższej jakości oraz nowe kontakty a co za tym idzie nowych klientów, podnosząc tym samym swoje umiejętności i pozwoli podążać za nowymi trendami. A to sprzyja nowym przedsięwzięciom, kolejnym sukcesom i… następnym nagrodom.