Najnowsze Wiadomości - Topdrogeria

Semilac Business Line – pełen profesjonalizm.

Lakiery hybrydowe Semilac oferują szeroki wachlarz kolorów, odcieni i dodatkowych możliwości upiększania swoich paznokci. Stylizacje jakie przygotujemy zależą wyłącznie od naszej wyobraźni i okazji, na którą chcemy wyglądać wyjątkowo. Semilac Business Line to lakiery, które znakomicie podkreślą Twój profesjonalizm. Stonowane, niezbyt krzykliwe kolory sprawią, że Twoje dłonie będą wyglądały schludniej. Dodatkowo znakomicie dopasują się do większości strojów biznesowych.

Semilac Business Line – manicure Semilac dla każdego?

Paleta Semilac Business Line nie jest przeznaczona wyłącznie dla kobiet mających związek z biznesem. Kolory tam zawarte będą znakomicie współgrały w wielu innych sytuacjach. Spotkanie w sprawie pracy, wyjście na elegancki obiad, lub zwyczajny dzień w pracy. Wszystkie te sytuacje doskonale wpisują się w zamysł powyższej linii lakierów. Manicure Semilac to nie tylko ciekawe wzory, czy wyzywające barwy. To również użyteczność w życiu codziennym.

 

Za pomocą lakierów wchodzących w skład Semilac Business Line, wykonanie manicure Semilac jest niezwykle proste i zajmuje niewiele czasu. Wystarczy baza, lakier, top oraz lampa. Całość można wykonać bez trudu w kilka, do kilkunastu minut.

 

 

Należy również pamiętać o odpowiednim przygotowaniu płytki paznokcia. Bez względu na złożoność stylizacji, czy czas potrzebny do jej wykonania, ta podstawowa czynność zapewni wydłużenie żywotności lakieru, oraz zabezpieczy nas przed przykrymi mankamentami manicure, czy drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi.

 

Jeśli martwicie się odrostami – na to również mamy sposób. Zapraszamy Was do zapoznania się z artykułem na ten temat, gdzie wyjaśniamy w jaki sposób, prosto i skutecznie pozbyć się odrostów na paznokciach.

Czy Semilac Business Line można wykorzystać do innych stylizacji?

Nie ma żadnych przeciwwskazań, aby lakiery z tej serii posłużyły za kolor bazowy Waszej nowej, niecodziennej stylizacji. Jeżeli poszukujecie nieco bardziej stonowanych barw, które nie przytłoczą przygotowanych przez Was dodatków – to lakiery właśnie dla Was.

 

Zachęcamy również do zapoznania się z szeroko ofertą naszego sklepu. Polecamy m.in. akcesoria do manicure Semilac, których najwyższa jakość pozwoli na zachowanie płytki paznokcia w jak najlepszej kondycji.