Najnowsze Wiadomości - Topdrogeria

Lakiery hybrydowe Semilac – pyłki Flash Neon Effect.

Lato zbliża się coraz większymi krokami. Wychodząc naprzeciw ciepłym dniom i wspaniałej pogodzie – wprowadźmy nieco koloru do naszej stylizacji! Barwne stroje, niecodzienne połączenia, ciepłe kolory. Lakiery hybrydowe Semilac to świetny sposób na dopełnienie naszego wizerunku. Drobny element, który upiększy nasze dłonie, podkreśli kolor który chcemy wyeksponować. Jednak co zrobić w sytuacji w której standardowe stylizacje już nam się znudziły?

Lakiery hybrydowe Semilac i możliwości, które ze sobą niosą.

Lakiery hybrydowe Semilac to kosmetyki, które pozwalają na wprowadzanie licznych urozmaiceń. Od tych najprostszych, po bardzo skomplikowane i wymagające dużych nakładów czasu. Dzięki produktom Semilac możliwe staje się tworzenie niezwykle dokładnych wzorów, w których kreski mogą osiągać grubość ludzkiego włosa. Jest to efekt, którego nie uzyskamy stosując klasyczny lakier. Posiadając tak szeroki wachlarz możliwości na pewno stworzycie coś wspaniałego, co doskonale wpasuje się w wasz gust i podkreśli całość przygotowanej przez Was stylizacji.

Pyłki Semilac Flash Neon Effect.

Pyłki Semilac Flash Neon Effect to jeden z produktów, dzięki któremu ozdabianie paznokci staje się prostsze. Dodatkowo, dzięki niemu zyskujemy wiele możliwości. Powyższe pyłki sprawdzą się doskonale w przypadku ozdabiania wzorów wykonanych na paznokciu jasnym lakierem. Najlepszy w tej sytuacji może okazać się kolor biały, na którym doskonale widoczne są wszystkie odcienie pyłków. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby bawić się kolorami w sposób dowolny. Ten sam wzór może być ozdobiony za pomocą jednego, dwóch, czy więcej kolorów pyłków. W sytuacji chęci zastosowania większej ilości barw należy pamiętać o dokładności nakładania.

 

 

Pamiętajmy również o zabezpieczeniu całości stylizacji za pomocą na przykład Top No Wipe. Jeśli pominiemy ten punkt, bądź top zastosujemy przed nałożeniem pyłku, kolory bardzo szybko ulegną starciu, zniszczeniu, a nasz manicure Semilac nie będzie prezentował się zgodnie z oczekiwaniami. Polecamy zaopatrzyć się również w oryginalne akcesoria do manicure Semilac. Jakość wykonania i materiałów gwarantuje możliwość długotrwałego użytkowania akcesoriów. Zmniejszamy również ryzyko zniszczenia płytki paznokcia przez stosowanie przyrządów słabej jakości.