Najnowsze Wiadomości - Topdrogeria

Pedicure Semilac – krok w stronę lata.

Dłonie to niezwykle istotny element naszego ciała, który niemal przez cały czas pozostaje odkryty.  Odpowiednio zadbane stają się naszą wizytówką dzięki której ludzie postrzegają nas lepiej. Lakiery hybrydowe Semilac pozwolą Ci upiększyć Twoje paznokcie i pokazać swoje ręce w jak najlepszym wydaniu. Dłonie to jednak nie jedyny element naszego ciała, który zwraca na siebie uwagę.

 

Lato to czas w którym coraz częściej wybieramy różnego rodzaju sandały. Odsłaniamy tym samym swoje stopy, które codziennie poddawane są sporemu wysiłkowi. Nieodpowiednie obuwie może powodować odciski i otarcia, a także inne nieprzyjemne zmiany. Częste i długie chodzenie, czy bieganie również sprawia, że nasze stopy stają się mniej estetyczne przez twardniejącą skórę czy pękające pięty.

 

Warto zasięgnąć porady kosmetologa, bądź podologa. Specjaliści doskonale doradzą nam w jaki sposób dbać o swoje stopy, aby zachwycały swoim wyglądem i stały się naszą ozdobą, a nie powodem do wstydu.

 

 

Nie można zapominać o paznokciach u stóp, które w okresie letnim są tak samo ważne jak te na dłoniach. Odpowiedni dobór lakieru i obuwia gwarantuje znakomity efekt. Pedicure Semilac może obfitować w kreatywne i niecodzienne stylizacje. Może też przyjąć elegancką formę, która podkreśli nasz profesjonalizm, czy elegancje. Wszystko zależy od naszej wyobraźni i potrzeb.

 

Pedicure Semilac wykonujemy niemal tak samo jak manicure. Pamiętajmy jednak, że przed rozpoczęciem nakładania bazy, lakieru i topu należy odsunąć skórki, zmatowić płytkę paznokcia i dokładnie ją odtłuścić. Dzięki temu lakier będzie trzymał się dużo dłużej. Pomogą nam w tym akcesoria do manicure, których szeroki wybór znajdziecie w naszym sklepie.

 

Przed nałożeniem lakieru dobrze jest również zadbać o skórę naszych stóp. Usunąć martwy naskórek i nawilżyć skórę odpowiednim preparatem. Należy również nadać paznokciom pożądany kształt i długość, ponieważ po nałożeniu lakieru większe poprawki mogą być problematyczne. Lakiery hybrydowe Semilac to szeroki wybór kolorów i odcieni. Na pewno uda Wam się dobrać coś dla siebie. Akcesoria do manicure Semilac to najwyższe jakościowo produkty, które doskonale sprawdzą się w przypadku zarówno manicure Semilac jak i pedicure.