Najnowsze Wiadomości - Topdrogeria

Lakiery hybrydowe – najlepsze odcienie ślubne.

Zawarcie związku małżeńskiego to wyjątkowy moment w życiu każdego człowieka. Przygotowania do ślubu budzą wiele emocji, często nie możemy zdecydować się na jedno rozwiązanie, szukając alternatyw. Wygląd to niezwykle istotny element tychże przygotowań. Mężczyźnie łatwiej zdecydować o ślubnej stylizacji. Posiada on znacznie mniej dodatków i szczegółów niż kobieta. Panna młoda musi martwić się o suknie, biżuterie, fryzurę, odpowiednie buty, makijaż. Zwieńczeniem jej stylizacji są odpowiednio ozdobione paznokcie.

 

Lakiery hybrydowe Semilac wychodzą naprzeciw oczekiwaniom Pań szykujących się do ślubu. Szeroki wybór kolorów gwarantuje, że na pewno uda się dobrać coś odpowiedniego. Jakie kolory pasują do tej pięknej uroczystości?

 

Ślub kojarzy się z jasnymi kolorami, delikatnymi odcieniami. Lakiery hybrydowe ciemniejszej, lub bardziej intensywnej barwy, mogłyby nie pasować do ślubnej stylizacji. Najbardziej uniwersalnym kolorem jest oczywiście biel. Nie oznacza to jednak, że musimy się do niego ograniczać.

 

1. Kolory klasyczne.

 

Kolorami klasycznymi, mocno stonowanymi są między innymi 001, 003, 032, 047, 157, 162 i 176. Nadadzą Twoim dłoniom elegancji, zwiewności i lekkości. Sprawdzą się świetnie do nieco skromniejszych sukni, pozbawionych błyszczących elementów i ekstrawaganckich wzorów.

 

Dobry pomysłem jest również użycie kolorów perłowych takich jak 090, 217, czy 218.

 

Paleta kolorów nude to kolejna propozycja dla Pań szykujących się na tą piękną uroczystość. Kolory nude nie są nachalne, pozwalają na skupienie się na całości stylizacji, nie odwracają uwagi od sukni. Są klasyczne i mogą być świetnym dodatkiem do większości ślubnych stylizacji. Polecamy kolory takie jak 135, 136, 138, 507, 511, czy 513.

 

2. Kolory błyszczące.

 

Stylizacje ślubne mogą cechować się bardziej przyciągającymi wzrok elementami. Do błyszczącej, srebrnej biżuterii znakomicie komponują się paznokcie w podobnym stylu. Lakiery hybrydowe Semilac mają w swojej ofercie również takie pozycje. Proponujemy lakiery takie jak 093, 144, 185, 259 i 503.

 

Jeśli zamiast srebra preferujemy złoto – tutaj możliwości również jest wiele. Do dyspozycji oddajemy Wam kolory takie jak 037, 142, 187, czy 260.

 

Odpowiednio ozdobione paznokcie to znakomite zwieńczenie naszej stylizacji. Jesteśmy pewni, że każda para chciałaby, aby ten wspaniały dzień był idealny. Lakiery hybrydowe Semilac gwarantują wspaniałą jakość i zniewalający efekt wizualny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.